Volte nejlepšího slávistu čtvrtečního zápasu! | SK Slavia Praha
Více

Volte nejlepšího slávistu čtvrtečního zápasu!

SYNOT TIP ARENA/EDEN – Ve čtvrtečním zápase Gambrinus ligy Slavie s Libercem mohou fanoušci opět volit nejlepšího hráče Slavie. Zápasovou SMS soutěž odstartuje úvodní hvizd rozhodčího v zápase (v 19 hodin), soutěž bude ukončena v 85. minutě.
SYNOT TIP ARENA/EDEN – Ve čtvrtečním zápase Gambrinus ligy Slavie s Libercem mohou fanoušci opět volit nejlepšího hráče Slavie. Zápasovou SMS soutěž odstartuje úvodní hvizd rozhodčího v zápase (v 19 hodin), soutěž bude ukončena v 85. minutě. SMS ve tvaru SKS  XX (číslo dresu) zasílejte na telefonní číslo 900 11 07. Cena jedné SMS je 7 korun včetně DPH. Službu technicky zajišťuje ATS, www.premiumservices.cz  

Každá 30. SMS vyhrává DVD Sešívané tituly. Ve hře jsou i slávistické dresy, které obdrží vylosovaní soutěžící.

Každý výherce obdrží zpětnou SMS zprávu. Ceny si můžete vyzvednout na VIP recepci Slavie po skončení zápasu s Libercem nebo během příštího týdne (pracovní dny od 8:30 do 17 hodin) nebo před zápasem Ondrášovka Cupu se Spartou (začátek zápasu v 19 hodin).

Pozor! První SMS zpráva může být do soutěže přijata až po začátku zápasu, soutěž bude ukončena v 85. minutě. Na SMS zprávy, zaslané před začátkem spuštění soutěže a po ukončení hlasovací soutěže, nebude brán zřetel.

V minulé SMS soutěži při zápase Slavie s Teplicemi jste zvolili nejlepším hráčem zápasu Riste Naumova.

Případné dotazy ohledně zápasové SMS soutěže směřujte na e-mail: michaela.kancevova@slavia.cz  

Aktuálně

PREVIEW: Trpišovský a Zmrzlý před Pardubicemi

22. 2. 2024
Po dvou týdnech a dvou výjezdech čeká slávisty další domácí zápas, do Fortuna Areny přijedou Pardubice. Před zápasem promluvili trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Ondřej Zmrzlý.

Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

21. 2. 2024
Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

21. 2. 2024
Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

Další články