Volte nejlepšího slávistu čtvrtečního zápasu! | SK Slavia Praha
Více

Volte nejlepšího slávistu čtvrtečního zápasu!

SYNOT TIP ARENA/EDEN – Ve čtvrtečním zápase Gambrinus ligy Slavie s Libercem mohou fanoušci opět volit nejlepšího hráče Slavie. Zápasovou SMS soutěž odstartuje úvodní hvizd rozhodčího v zápase (v 19 hodin), soutěž bude ukončena v 85. minutě.
SYNOT TIP ARENA/EDEN – Ve čtvrtečním zápase Gambrinus ligy Slavie s Libercem mohou fanoušci opět volit nejlepšího hráče Slavie. Zápasovou SMS soutěž odstartuje úvodní hvizd rozhodčího v zápase (v 19 hodin), soutěž bude ukončena v 85. minutě. SMS ve tvaru SKS  XX (číslo dresu) zasílejte na telefonní číslo 900 11 07. Cena jedné SMS je 7 korun včetně DPH. Službu technicky zajišťuje ATS, www.premiumservices.cz  

Každá 30. SMS vyhrává DVD Sešívané tituly. Ve hře jsou i slávistické dresy, které obdrží vylosovaní soutěžící.

Každý výherce obdrží zpětnou SMS zprávu. Ceny si můžete vyzvednout na VIP recepci Slavie po skončení zápasu s Libercem nebo během příštího týdne (pracovní dny od 8:30 do 17 hodin) nebo před zápasem Ondrášovka Cupu se Spartou (začátek zápasu v 19 hodin).

Pozor! První SMS zpráva může být do soutěže přijata až po začátku zápasu, soutěž bude ukončena v 85. minutě. Na SMS zprávy, zaslané před začátkem spuštění soutěže a po ukončení hlasovací soutěže, nebude brán zřetel.

V minulé SMS soutěži při zápase Slavie s Teplicemi jste zvolili nejlepším hráčem zápasu Riste Naumova.

Případné dotazy ohledně zápasové SMS soutěže směřujte na e-mail: michaela.kancevova@slavia.cz  

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články