A-dorost prohrál v Mostě | SK Slavia Praha
Více

A-dorost prohrál v Mostě

A-dorost Slavie prohrál o víkendu 1:3 v Mostě, naopak C-dorost proti stejnému soupeři uspěl a vyhrál 3:0.

A-dorost Slavie prohrál o víkendu 1:3 v Mostě, naopak C-dorost proti stejnému soupeři uspěl a vyhrál 3:0

A-dorost
Most - Slavia 3:1 Branka Slavie: Veselý

C-dorost
Most - Slavia 0:3 Branky: Růžička 2, Synek

 

Slavia :Hrubeš,Herc/60. Suk/,Ďurša/49. Berenreiter/,Malcharek,Ptáček,Duga,Zmrhal,Kolmistr,Růžička/66 Svoboda/,Synek/73. Hubálek/


Další zápas Celostátní ligy mladšího dorostu jsme odehráli na malé umělé trávě v Mostě. První poločas byl ve znamení celé řady soubojů a na kombinace příliš prostoru nebylo. Hráči obou mužstev hráli velmi agresivně a byl to spíše boj uprostřed hřiště. Přesto jsme měli dvě velmi zajímavé střelecké příležitosti, které bohužel brankou neskončily.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s ještě větším úsilím a snahou o vytvoření si více střeleckých příležitostí. Hned ve 43. min. zacentroval do pokutového území Mostu Herc, zde se výborně zorientoval Synek a Slavia vedla 0:1. Pak jsme přenechali zbytečně více prostoru domácím, kteří se dostali i do několika střeleckých příležitostí, ale podržel nás brankář Hrubeš. V 57. min. jsme rozehráli rychlý protiútok, Synek našel výbornou přihrávkou Růžičku a ten krásnou střelou z voleje zvýšil na 0:2 pro hosty. V 62. min. našel skvělou kolmicí Duga znovu Růžičku, ten si pohrál jak se stoperem Mostu, tak i s brankářem a pečetil výhru Slavie na konečných 0:3.

Zápas jsme rozhodli ve 2.poločase, kdy jsme předvedli několik povedených akcí a zaslouženě zvítězili. Zápas to však nebyl vůbec jednoduchý a jsem rád, že hráči odehráli celý zápas s velkou agresivitou.

M. Jíra

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články