A-dorost prohrál v Mostě | SK Slavia Praha
Více

A-dorost prohrál v Mostě

A-dorost Slavie prohrál o víkendu 1:3 v Mostě, naopak C-dorost proti stejnému soupeři uspěl a vyhrál 3:0.

A-dorost Slavie prohrál o víkendu 1:3 v Mostě, naopak C-dorost proti stejnému soupeři uspěl a vyhrál 3:0

A-dorost
Most - Slavia 3:1 Branka Slavie: Veselý

C-dorost
Most - Slavia 0:3 Branky: Růžička 2, Synek

 

Slavia :Hrubeš,Herc/60. Suk/,Ďurša/49. Berenreiter/,Malcharek,Ptáček,Duga,Zmrhal,Kolmistr,Růžička/66 Svoboda/,Synek/73. Hubálek/


Další zápas Celostátní ligy mladšího dorostu jsme odehráli na malé umělé trávě v Mostě. První poločas byl ve znamení celé řady soubojů a na kombinace příliš prostoru nebylo. Hráči obou mužstev hráli velmi agresivně a byl to spíše boj uprostřed hřiště. Přesto jsme měli dvě velmi zajímavé střelecké příležitosti, které bohužel brankou neskončily.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s ještě větším úsilím a snahou o vytvoření si více střeleckých příležitostí. Hned ve 43. min. zacentroval do pokutového území Mostu Herc, zde se výborně zorientoval Synek a Slavia vedla 0:1. Pak jsme přenechali zbytečně více prostoru domácím, kteří se dostali i do několika střeleckých příležitostí, ale podržel nás brankář Hrubeš. V 57. min. jsme rozehráli rychlý protiútok, Synek našel výbornou přihrávkou Růžičku a ten krásnou střelou z voleje zvýšil na 0:2 pro hosty. V 62. min. našel skvělou kolmicí Duga znovu Růžičku, ten si pohrál jak se stoperem Mostu, tak i s brankářem a pečetil výhru Slavie na konečných 0:3.

Zápas jsme rozhodli ve 2.poločase, kdy jsme předvedli několik povedených akcí a zaslouženě zvítězili. Zápas to však nebyl vůbec jednoduchý a jsem rád, že hráči odehráli celý zápas s velkou agresivitou.

M. Jíra

Aktuálně

Totální podcast s Filipem Březinou a Davidem Foldynou

23. 2. 2024
Každý bojovník s těžkou nemocí potřebuje kolem sebe partu lidí, kteří mu dodají sílu a odvahu říct: „Do háje s ní!“. V rámci měsíce února, který Slavia věnuje podpoře boje proti rakovině, se o svůj příběh podělili herec Filip Březina a předseda spolku FxCK CANCER David Foldyna.

Soupeř na úrovni Ligy mistrů. Na San Siro vzpomínám rád

23. 2. 2024
Páteční los osmifinále Evropské ligy přisoudil Slavii italský AC Milán. O soupeři pak promluvil trenér Jindřich Trpišovský a zavzpomínal i na utkání Ligy mistrů na legendárním San Siru.

Informace ke vstupenkám do Milána

23. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články