Ze Strahova odvezlo body Sezimovo Ústí | SK Slavia Praha
Více

Ze Strahova odvezlo body Sezimovo Ústí

STRAHOV - Béčko Slavie prohrálo v neděli dopoledne na Strahově se Sezimovým Ústím 2:3, když snížilo v závěru dvěma brankami, které vstřelili Duranski a Pázler.

STRAHOV - Béčko Slavie prohrálo v neděli dopoledne na Strahově se Sezimovým Ústím 2:3, když snížilo v závěru dvěma brankami, které vstřelili Duranski a Pázler.

V první půli se hrál na Strahově vyrovnaný fotbal, dvě velké šance měl Mareš, ale dvakrát se vytáhl hostující gólman s výbornými zákroky.

Branky padly po přestávce, po standardní situaci propadl míč na malé vápno, odkud ho Martínek poslal do sítě. Hosté v 70. minutě vedli o dvě branky, když Kostečka proměnil penaltu za sražení jednoho ze svých spoluhráčů po závaru před Berkovcovou brankou.

Třetí branku dali znovu hosté, Předota se trefil nádherně z voleje. Slávisté snížili v závěru, Duranski dorazil míč do sítě po akci a přihrávce Palka, trefil se ještě Pázler z penalty.

Béčko Slavie vedl mimořádně trenér A-dorostu František Sluka.

Slavia B - Sezimovo Ústí 2:3 (0:0)
Branky: 90. Duranski, 90. Pázler (pen.) - 48. Martínek, 70. Kostečka (pen.), 83. Předota

Slavia B: Berkovec -Dens, Zieris, Čmovš, Starý - Z. Zahálka, Mikula, Milutinovič (71. Duranski), Mareš (85. Palko) - Vyhnal (63. Zákostelský), Pázler

Aktuálně

PREVIEW: Trpišovský a Zmrzlý před Pardubicemi

22. 2. 2024
Po dvou týdnech a dvou výjezdech čeká slávisty další domácí zápas, do Fortuna Areny přijedou Pardubice. Před zápasem promluvili trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Ondřej Zmrzlý.

Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

21. 2. 2024
Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

21. 2. 2024
Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

Další články