Trenér Cipro poprvé s týmem trénoval | SK Slavia Praha
Více

Trenér Cipro poprvé s týmem trénoval

EDEN/SYNOT TIP ARENA - V půl šesté večer poprvé nový trenér Slavie František Cipro vedl mužstvo na předzápasovém tréninku v Synot Tip Areně. Určitě se mu vybavily vzpomínky na starý stadion, kde trénoval Slavii v minulosti.
EDEN/SYNOT TIP ARENA - V půl šesté večer poprvé nový trenér Slavie František Cipro vedl mužstvo na předzápasovém tréninku v Synot Tip Areně. Určitě se mu vybavily vzpomínky na starý stadion, kde trénoval Slavii v minulosti. Po tréninku má naplánované také své první setkání s novináři.

Aktuálně

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

U15 vyhrála Turnaj národů v Ostravě

22. 4. 2024
Žáci v Ostravě nepoznali chuť porážky, a i díky zvládnutým pokutovým kopům se probojovali až do finále. V něm porazili Herthu Berlín. Nejlepším střelcem turnaje se stal se čtyřmi góly Matouš Srb.

Další články