Trenér Cipro poprvé s týmem trénoval | SK Slavia Praha
Více

Trenér Cipro poprvé s týmem trénoval

EDEN/SYNOT TIP ARENA - V půl šesté večer poprvé nový trenér Slavie František Cipro vedl mužstvo na předzápasovém tréninku v Synot Tip Areně. Určitě se mu vybavily vzpomínky na starý stadion, kde trénoval Slavii v minulosti.
EDEN/SYNOT TIP ARENA - V půl šesté večer poprvé nový trenér Slavie František Cipro vedl mužstvo na předzápasovém tréninku v Synot Tip Areně. Určitě se mu vybavily vzpomínky na starý stadion, kde trénoval Slavii v minulosti. Po tréninku má naplánované také své první setkání s novináři.

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články