Přihlašování na turnaj skončilo! | SK Slavia Praha
Více

Přihlašování na turnaj skončilo!

Soupiska týmů byla uzavřena!

PRAHA – V sobotu 3. července se na hřišti s umělou trávou v Edenu bude konat fotbalový turnaj pro fanoušky Slavie. Akci pro všechny příznivce fotbalu a červenobílých barev pořádá SK Slavia Praha. Žádáme fanoušky, aby své přihlášky na turnaj už neposílali!!! Kapacita soutěžících týmů už byla překročena. Turnaje se může zúčastnit pouze šestnáct týmů. Rozhoduje pořadí, ve kterém se jednotlivé týmy přihlásily.

Pravidla

Turnaj je určen pro 16 družstev, která budou rozdělena do čtyř skupin po čtyřech týmech. Bude se hrát systémem 5 plus 1. Každý tým může mít maximálně dva náhradníky, v týmu tedy může být zapsáno nanejvýš osm hráčů. Všem členům týmu musí být alespoň patnáct let. Hrát se bude 2 krát 12 minut, ve fázi play-off poté 2 krát 13 minut. Turnaj se bude řídit pravidly malé kopané.

Přihlášky

Žádáme fanoušky, aby své přihlášky na turnaj už neposílali!!! Kapacita soutěžících týmů už byla překročena. Turnaje se může zúčastnit pouze šestnáct týmů. Rozhoduje pořadí, ve kterém se jednotlivé týmy přihlásily. Všechny informace (název týmu, jména jednotlivých hráčů, data narození, kontaktní údaje zástupce týmu) je nutné nahlásit nejpozději do pátku 25. června. Turnaj bude rozlosován ve středu 30. června, účastníci obdrží rozlosování a další podrobnosti ve čtvrtek 1. července.

Zápisné

Pokud se tým chce turnaje zúčastnit, musí uhradit zápisné ve výši dva tisíce korun. A to nejpozději do neděle 20. června na účet SK Slavia Praha, nebo tak může učinit osobně v kancelářích SK Slavia Praha v Synot Tip Areně v Edenu. Pokud se už přihlášený tým bude chtít z turnaje po uhrazení zápisného odhlásit, tak je potřeba, aby tak učinil nejpozději do pátku 25. června. V tomto případě se zápisné vrací v plné výši. Pokud se tým z turnaje odhlásí po tomto termínu a nebo na turnaj vůbec nedorazí, zápisné se nevrací.

Ceny

Všichni účastníci turnaje obdrží věcné ceny. Vítězové se mohou těšit mimo jiné na permanentní vstupenky nebo slávistické dresy. Výhry budou také rozdány v individuálních kategoriích: nejlepší brankář turnaje, nejlepší střelec turnaje a nejužitečnější hráč turnaje.

Další informace

Podmínkou pro uskutečnění turnaje je účast minimálně osmi týmů. V případě nepříznivého počasí bude turnaj přesunut na jiné datum. Na turnaj by měli dorazit i hráči A-týmu Slavie, jejich účast ale bude záviset na programu letní přípravy, která bude ještě upřesněna začátkem června.

Kontakt

Přihlášky posílejte na e-mail kamila.brejtrova@slavia.cz Na tento e-mail se také obracejte s veškerými dotazy ohledně turnaje.

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články