Beránek čte vzkazy fanoušků | SK Slavia Praha
Více

Beránek čte vzkazy fanoušků

Hostem čtvrtečního on-line rozhovoru byl trenér Miroslav Beránek. Na dotazy fanoušků odpovídal téměř dvě hodiny, a přesto se pro velký zájem nedostalo na všechny. Řeč přišla na koučovo dosavadní působení ve Slavii či na strategii při výběru vhodných hráčů pro náš klub. Beránek se zmínil i o své funkci asistenta v národním mužstvu. Nezapomněl ani na fanoušky červenobílých. "V rámci možností čtu na webu vzkazy pro trenéry," poznamenal.
Hostem čtvrtečního rozhovoru byl trenér Miroslav Beránek. Na dotazy fanoušků odpovídal téměř dvě hodiny, a přesto se pro velký zájem nedostalo na všechny. Řeč přišla na koučovo dosavadní působení ve Slavii či na strategii při výběru vhodných hráčů pro náš klub. Beránek se zmínil i o své funkci asistenta v národním mužstvu. Nezapomněl ani na fanoušky červenobílých. "V rámci možností čtu na webu vzkazy pro trenéry," poznamenal.

Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

Aktuálně

Jsem moc vděčný za zájem. UECL? Životní zážitek

3. 2. 2023
Michal Tomič v prvním rozhovoru prozradil, jak se těší na krajany Schranze s Hromadou i bývalého parťáka Václava Jurečku, a zavzpomínal také na podzimní účast v Konferenční lize nebo dorostenecké angažmá v Itálii.

Do Slavie přichází Michal Tomič

3. 2. 2023
Novou posilou Slavie je Michal Tomič. Třiadvacetiletý slovenský pravý obránce přichází ze Slovácka a jaro stráví na hostování v Mladé Boleslavi. V Edenu podepsal smlouvu do 30. června 2026.

Informace pro fanoušky do Pardubic

3. 2. 2023
V článku si přečtěte informace o vstupenkách na první jarní venkovní zápas s Pardubicemi na jejich novém stadionu.

Další články