Beránek čte vzkazy fanoušků | SK Slavia Praha
Více

Beránek čte vzkazy fanoušků

Hostem čtvrtečního on-line rozhovoru byl trenér Miroslav Beránek. Na dotazy fanoušků odpovídal téměř dvě hodiny, a přesto se pro velký zájem nedostalo na všechny. Řeč přišla na koučovo dosavadní působení ve Slavii či na strategii při výběru vhodných hráčů pro náš klub. Beránek se zmínil i o své funkci asistenta v národním mužstvu. Nezapomněl ani na fanoušky červenobílých. "V rámci možností čtu na webu vzkazy pro trenéry," poznamenal.
Hostem čtvrtečního rozhovoru byl trenér Miroslav Beránek. Na dotazy fanoušků odpovídal téměř dvě hodiny, a přesto se pro velký zájem nedostalo na všechny. Řeč přišla na koučovo dosavadní působení ve Slavii či na strategii při výběru vhodných hráčů pro náš klub. Beránek se zmínil i o své funkci asistenta v národním mužstvu. Nezapomněl ani na fanoušky červenobílých. "V rámci možností čtu na webu vzkazy pro trenéry," poznamenal.

Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

Aktuálně

Dívčí týmy si udržely neporazitelnost po celý víkend

27. 2. 2024
Naše mládežnické kategorie žen si o víkendu vedly skvěle. Mladší přípravky zvítězily ve třech přátelských zápasech, starší přípravka si poradila s týmem z Braníka a mladší žákyně překonaly o dva roky starší soupeřky z Jablonce.

PREVIEW: Schranz a Houštecký před 309. derby

27. 2. 2024
Jeden týden, hned dvě derby. K první konfrontaci pražských rivalů dojde ve středu od 18:00 v Edenu v rámci čtvrtfinále MOL Cupu. O duelu promluvili asistent trenéra Zdeněk Houštecký a záložník Ivan Schranz.

Pavel Tykač se stal předsedou dozorčí rady SK Slavia Praha

27. 2. 2024
Ve Fortuna Areně – Edenu dnes proběhla valná hromada SK Slavia Praha a první zasedání nové dozorčí rady klubu.

Další články