Ve středu proti polskému mistru | SK Slavia Praha
Více

Ve středu proti polskému mistru

Ve středu slávisté změří síly s polským mistrem - Lechem Poznaň, hraje se v Angerbergu, výkop v 17 hodin.

SEEFELD – Ve středu čeká slávisty druhé utkání v rámci soustředění v Seefeldu – a znovu vyzvou silného soupeře. Od 17 hodin sehrají v Angerbergu zápas s úřadujícím mistrem Polska Lechem Poznaň.

Slávisté měli v úterý předzápasový program, dopoledne trénovala menší skupinka pod vedením Michala Petrouše na hřišti společně se gólmany, zatímco ostatní čekala až podvečerní fáze, kde po báčku následovala hra na dvě branky.

Pro Lech Poznaň je zápas poslední generálkou před druhým předkolem Ligy mistrů proti Interu Baku, takže se v Angerbergu dá očekávat, že také trenér Karel Jarolím postaví nejsilnější sestavu. 

Během tréninku se vystřídalo v Leutaschi vystřídalo aprílově několik typů počasí, chvílemi pršelo, ale počasí je pro přípravu určitě lepší než letní vedra.

Do zápasu určitě nezasáhnou hráči s drobnými zdravotními problémy a šrámy – Benjamin Vomáčka, Josef Kaufman a Jan Hošek. Podle odhadů lékařů by všichni měli v Praze po návratu ze soustředění začít s plným tréninkem. Ostatní fotbalisté by měli být k dispozici.

Fotografie jsou z úterních tréninků v Leutaschi.  

Aktuálně

Totální podcast s Filipem Březinou a Davidem Foldynou

23. 2. 2024
Každý bojovník s těžkou nemocí potřebuje kolem sebe partu lidí, kteří mu dodají sílu a odvahu říct: „Do háje s ní!“. V rámci měsíce února, který Slavia věnuje podpoře boje proti rakovině, se o svůj příběh podělili herec Filip Březina a předseda spolku FxCK CANCER David Foldyna.

Soupeř na úrovni Ligy mistrů. Na San Siro vzpomínám rád

23. 2. 2024
Páteční los osmifinále Evropské ligy přisoudil Slavii italský AC Milán. O soupeři pak promluvil trenér Jindřich Trpišovský a zavzpomínal i na utkání Ligy mistrů na legendárním San Siru.

Informace ke vstupenkám do Milána

23. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články