Ve středu proti polskému mistru | SK Slavia Praha
Více

Ve středu proti polskému mistru

Ve středu slávisté změří síly s polským mistrem - Lechem Poznaň, hraje se v Angerbergu, výkop v 17 hodin.

SEEFELD – Ve středu čeká slávisty druhé utkání v rámci soustředění v Seefeldu – a znovu vyzvou silného soupeře. Od 17 hodin sehrají v Angerbergu zápas s úřadujícím mistrem Polska Lechem Poznaň.

Slávisté měli v úterý předzápasový program, dopoledne trénovala menší skupinka pod vedením Michala Petrouše na hřišti společně se gólmany, zatímco ostatní čekala až podvečerní fáze, kde po báčku následovala hra na dvě branky.

Pro Lech Poznaň je zápas poslední generálkou před druhým předkolem Ligy mistrů proti Interu Baku, takže se v Angerbergu dá očekávat, že také trenér Karel Jarolím postaví nejsilnější sestavu. 

Během tréninku se vystřídalo v Leutaschi vystřídalo aprílově několik typů počasí, chvílemi pršelo, ale počasí je pro přípravu určitě lepší než letní vedra.

Do zápasu určitě nezasáhnou hráči s drobnými zdravotními problémy a šrámy – Benjamin Vomáčka, Josef Kaufman a Jan Hošek. Podle odhadů lékařů by všichni měli v Praze po návratu ze soustředění začít s plným tréninkem. Ostatní fotbalisté by měli být k dispozici.

Fotografie jsou z úterních tréninků v Leutaschi.  

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články