Slavia představila nové dresy | SK Slavia Praha
Více

Slavia představila nové dresy

Slavia bude v nové sezoně nastupovat v nových dresech v domácích i venkovních zápasech

SYNOT TIP ARENA – V úterý odpoledne představila Slavia nové soupravy domácích a venkovních dresů, ve kterých se již předtím fotbalisté vyfotili. Design dresů představil Team Sales Manager firmy Umbro Radek Sionko.

 

„Domácí dresy vycházejí z bohaté minulosti Slavie, proto jsme zvolili nádech retrostylu. Vrátili jsme se k límečku a ke knoflíčkům, na kterých byly použity slávistické motivy. Použili jsme moderní materiály a technologie. Snažili jsme o identifikaci Slavie v mnoha detailech jako jsou velká hvězda, knoflíček, který je zjednodušeným znakem Slavie, slova Slavia ve spojení s hvězdou, které jsou umístěny uvnitř límce,“ popsal představované dresy Radek Sionko.

 

„Ještě bych upozornil na identifikační trojúhelník na bocích odvětrání, který má popis, že tento dres je domácím dresem Slavie. U trenýrek došlo k jejich prodloužení a dodání nádechu retrostylu, který připomíná Pepiho Bicana, uvidíme, jestli v nich kluci budou střílet jako on. Použili jsme ten samý detail jako je za límcem i na šňůrku stahování, to znamená obrandovali jsme ho slovy Slavia a hvězdou,“ pokračoval zástupce hlavního dodavatele sportovního vybavení.

 

„Také na dres pro venkovní utkání jsme použili sešívaného motivu. Pokusili jsme se ho vybarvit do tmavších barev, což jsou barvy "navy" a tyrkys, a samozřejmě umístili jsme na dres hvězdy. Myslíme si, že  to bude ta správná cesta, kterou jsme se my se Slavií při jeho designu vydali. Věříme, že klukům nové sady přinesou hodně štěstí,“ uzavřel představení dresů Radek Sionko.

 

Nové sady dresů budou slavnostně za přítomnosti našich fotbalistů uvedeny do prodeje před prvním domácím zápasem s Mladou Boleslaví.

Aktuálně

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

U15 vyhrála Turnaj národů v Ostravě

22. 4. 2024
Žáci v Ostravě nepoznali chuť porážky, a i díky zvládnutým pokutovým kopům se probojovali až do finále. V něm porazili Herthu Berlín. Nejlepším střelcem turnaje se stal se čtyřmi góly Matouš Srb.

Další články