Fanklub pořádá zájezd do Ostravy - aktualizováno! | SK Slavia Praha
Více

Fanklub pořádá zájezd do Ostravy - aktualizováno!

Fanklub Slavie pořádá zájezd na utkání druhého kola Gambrinus ligy v Ostravě.

Fanklub Slavie pořádá autobusový výjezd na první venkovní zápas do Ostravy (neděle 25.7. 19:00).

Cena se vstupenkou: 350 Kč pro členy Fanklubu a FO, 550 Kč pro nečleny. Vstupenka v hodnotě 160 Kč je pro všechny účastníky zajištěna.
Sraz: McDonald u Edenu ve 13:00, odjezd po odbavení.

Přihlášky posílejte na email fanklub@slavistickenoviny.cz, případné informace u pana Šubrta na číslo   602 660 488   (spíše pište SMS). V přihlášce uveďte jméno, zda jste či nejste členem Fanklubu, mobilní číslo a datum narození. V případě náhlé neúčasti se prosím předem omluvte, jinak dostanete "žlutou kartu".

Při odbavení všichni účastníci předloží doklad totožnosti, členství ve Fanklubu bude ověřeno dopředu, nebude tedy výslovně nutná kartička. Během výjezdu je v platnosti přepravní řád, který účastníci v autobuse podepíšou.

Uzávěrka přihlášek je v pátek 23.7. v 16:00!

Aktualizace 19.7.!
Vstupenky mají všichni účastníci zajištěny, ty však budou dle nařízení Ostravy na jméno. Navíc je budeme mít k dispozici předem. Proto je bezpodmínečně nutné se přihlasit nejpozději do konce uzávěrky, poté již nebude pravděpodobné možné přijímat přihlášky.
POZOR, pokud se někdo bude odhlašovat, tak nejpozději do konce uzavření přihlášek. Pokud tak dotyčná osoba učiní později, dostane zákaz na autobusové výjezdy! Pokud by daná osoba dodatečně zaplatila již zaplacený lístek, může s Fanklubem opět cestovat!

Aktuálně

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

U15 vyhrála Turnaj národů v Ostravě

22. 4. 2024
Žáci v Ostravě nepoznali chuť porážky, a i díky zvládnutým pokutovým kopům se probojovali až do finále. V něm porazili Herthu Berlín. Nejlepším střelcem turnaje se stal se čtyřmi góly Matouš Srb.

Další články