Fanklub pořádá zájezd do Ostravy - aktualizováno! | SK Slavia Praha
Více

Fanklub pořádá zájezd do Ostravy - aktualizováno!

Fanklub Slavie pořádá zájezd na utkání druhého kola Gambrinus ligy v Ostravě.

Fanklub Slavie pořádá autobusový výjezd na první venkovní zápas do Ostravy (neděle 25.7. 19:00).

Cena se vstupenkou: 350 Kč pro členy Fanklubu a FO, 550 Kč pro nečleny. Vstupenka v hodnotě 160 Kč je pro všechny účastníky zajištěna.
Sraz: McDonald u Edenu ve 13:00, odjezd po odbavení.

Přihlášky posílejte na email fanklub@slavistickenoviny.cz, případné informace u pana Šubrta na číslo   602 660 488   (spíše pište SMS). V přihlášce uveďte jméno, zda jste či nejste členem Fanklubu, mobilní číslo a datum narození. V případě náhlé neúčasti se prosím předem omluvte, jinak dostanete "žlutou kartu".

Při odbavení všichni účastníci předloží doklad totožnosti, členství ve Fanklubu bude ověřeno dopředu, nebude tedy výslovně nutná kartička. Během výjezdu je v platnosti přepravní řád, který účastníci v autobuse podepíšou.

Uzávěrka přihlášek je v pátek 23.7. v 16:00!

Aktualizace 19.7.!
Vstupenky mají všichni účastníci zajištěny, ty však budou dle nařízení Ostravy na jméno. Navíc je budeme mít k dispozici předem. Proto je bezpodmínečně nutné se přihlasit nejpozději do konce uzávěrky, poté již nebude pravděpodobné možné přijímat přihlášky.
POZOR, pokud se někdo bude odhlašovat, tak nejpozději do konce uzavření přihlášek. Pokud tak dotyčná osoba učiní později, dostane zákaz na autobusové výjezdy! Pokud by daná osoba dodatečně zaplatila již zaplacený lístek, může s Fanklubem opět cestovat!

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články