Pavel Fořt je po operaci kolene | SK Slavia Praha
Více

Pavel Fořt je po operaci kolene

Náš bývalý útočník Pavel Fořt je po operaci kolene, které si poranil na tréninku Arminie Bielefeld, kde v současnosti působí.

Náš bývalý útočník Pavel Fořt je po operaci kolene, kterou podstoupil v Německu. Koleno si poranil během tréninku druholigové Arminie Bielefeld, kde v současnosti působí.

Sedmadvacetiletý mistr ligy se Slavií si poškodil vnitřní meniskus a má natržený i přední zkřížený vaz. O termínu jeho návratu k fotbalu zprávy v médiích zatím nic neuvádějí.

Za všechny naše fanoušky přejeme Pavlu Fořtovi co nejdřívější uzdravení.

Aktuálně

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

U15 vyhrála Turnaj národů v Ostravě

22. 4. 2024
Žáci v Ostravě nepoznali chuť porážky, a i díky zvládnutým pokutovým kopům se probojovali až do finále. V něm porazili Herthu Berlín. Nejlepším střelcem turnaje se stal se čtyřmi góly Matouš Srb.

Další články