Vedení Slavie se sejde s fanoušky | SK Slavia Praha
Více

Vedení Slavie se sejde s fanoušky

„V nejbližší době se uskuteční jednání zástupců fanklubu Slavie, Odboru přátel, Ultras a dalších fanoušků Slavie s vedením klubu.

K současné situaci ve Slavii vydává klub prostřednictvím ředitele komunikace Ondřeje Zlámala následující informaci:

„V nejbližší době se uskuteční jednání zástupců fanklubu Slavie, Odboru přátel, Ultras a dalších fanoušků Slavie s vedením klubu. Chceme si všechno vyříkat a najít cestu k tomu, abychom znovu všichni společně stáli za Slavií. Je jasné, že současné hádky a rozbroje nás oslabují.

V kontaktu se zástupci Ultras jsme byli už před vyhlášením bojkotu, vzájemné komunikaci jsme se nikdy nebránili. 

Některé záležitosti, které otevřený dopis obsahuje, se už řeší, nebo jsou dokonce dořešeny. Jiná témata jsou samozřejmě složitější a splnění je dlouhodobějšího rázu, ale jsme připraveni se i o nich bavit. Nechceme fanoušky chlácholit planými sliby, ale dohodnout se na konkrétních krocích a řešeních.

V současnosti také pracujeme na zabezpečení cesty našeho fanklubu a dalších příznivců na utkání v Ostravě, kde jsme v minulé sezoně měli velké problémy a naši fanoušci se do ochozů nedostali. Jedná se o prodeji vstupenek v Praze na pokladnách v Edenu,“ uvedl Ondřej Zlámal.

O termínu a místě plánovaného setkání budeme informovat na webových stránkách, kde také najdete bližší informace o prodeji vstupenek na utkání v Ostravě.

Aktuálně

Ženy v derby s DONOREM na dresu

24. 3. 2023
Slávistické ženy vyhlíží nedělní derby. Do utkání proti odvěkému rivalovi nastoupí ve speciálních dresech na podporu spolku DONOR a nově také jako členky Asociace společenské odpovědnosti.

Etický kodex: Rozvíjíme hodnoty zakladatelů Slavie

24. 3. 2023
Slavia se v letošním roce hodlá ještě mnohem více soustředit na prohlubování své společenské odpovědnosti. V rámci nové strategie zveřejňuje klub znění svého etického kodexu, ve kterém se hráči i zaměstnanci zavazují hrát a chovat se v duchu zásady fair play.

Šéftrenér o změně v přípravkách: Být blíž více dětem

24. 3. 2023
Šéftrenér přípravek Kryštof Herold se rozpovídal o novém směru, kterým se vydávají přípravky akademie SK Slavia Praha.

Další články