Vedení Slavie se sejde s fanoušky | SK Slavia Praha
Více

Vedení Slavie se sejde s fanoušky

„V nejbližší době se uskuteční jednání zástupců fanklubu Slavie, Odboru přátel, Ultras a dalších fanoušků Slavie s vedením klubu.

K současné situaci ve Slavii vydává klub prostřednictvím ředitele komunikace Ondřeje Zlámala následující informaci:

„V nejbližší době se uskuteční jednání zástupců fanklubu Slavie, Odboru přátel, Ultras a dalších fanoušků Slavie s vedením klubu. Chceme si všechno vyříkat a najít cestu k tomu, abychom znovu všichni společně stáli za Slavií. Je jasné, že současné hádky a rozbroje nás oslabují.

V kontaktu se zástupci Ultras jsme byli už před vyhlášením bojkotu, vzájemné komunikaci jsme se nikdy nebránili. 

Některé záležitosti, které otevřený dopis obsahuje, se už řeší, nebo jsou dokonce dořešeny. Jiná témata jsou samozřejmě složitější a splnění je dlouhodobějšího rázu, ale jsme připraveni se i o nich bavit. Nechceme fanoušky chlácholit planými sliby, ale dohodnout se na konkrétních krocích a řešeních.

V současnosti také pracujeme na zabezpečení cesty našeho fanklubu a dalších příznivců na utkání v Ostravě, kde jsme v minulé sezoně měli velké problémy a naši fanoušci se do ochozů nedostali. Jedná se o prodeji vstupenek v Praze na pokladnách v Edenu,“ uvedl Ondřej Zlámal.

O termínu a místě plánovaného setkání budeme informovat na webových stránkách, kde také najdete bližší informace o prodeji vstupenek na utkání v Ostravě.

Aktuálně

Hvězdné přání. Fotit jako ve snu a setkání s kapitánem

13. 4. 2024
Dárek k 25. narozeninám pro velkou slávistku Denisu, která se s obětavostí sobě vlastní stará o svoji imobilní babičku. Přitom zvládá nejen studovat, ale také pracovat na plný úvazek. Díky projektu „Hvězdné přání“ jsme Denise umožnili prožít jeden z jejích velkých životních snů. Stát se na jeden den fotografkou svého milovaného klubu.

Choreoškolka vol. 2 na zápase s Olomoucí

13. 4. 2024
Další díl unikátního projektu pro malé slávistické fanatiky je tady. Před domácím zápasem s Olomoucí opět proběhne Choreoškolka, slávisty znovu požene do boje Dětský kotel.

Společně pro Nadaci pro transplantace kostní dřeně

12. 4. 2024
Nedělní ligový šlágr mezi Viktorií Plzeň a Slavií Praha bude mít opět charitativní podtext. Oba kluby tím naváží na předchozí společné aktivity v oblasti CSR a tentokráte před vzájemným zápasem podpoří Nadaci pro transplantace kostní dřeně (NTKD). Zapojit se mohou i fanoušci obou klubů.

Další články