Začal předprodej vstupenek na Baník | SK Slavia Praha
Více

Začal předprodej vstupenek na Baník

Ve středu odpoledne začal u pokladen Synot Tip Areny v Edenu předprodej vstupenek pro fanoušky Slavie na nedělní zápas s Baníkem Ostrava.

SYNOT TIP ARENA/EDEN – Ve středu odpoledne začal u pokladen Synot Tip Areny v Edenu předprodej vstupenek pro fanoušky Slavie na nedělní zápas s Baníkem v Ostravě. Na žádost Baníku se vstupenky prodávají formou adresného ticketingu. Na vstupence musí být uvedeno jméno, příjmení a datum narození osoby, která na zápas půjde. Tyto údaje se musí shodovat s informacemi v průkazu totožnosti, kterým se bude dotyčný fanoušek prokazovat při vstupu na stadion.

 

Cena jedné vstupenky do slávistického kotle na Bazalech činí 160 korun.

 

Baník Ostrava nás také informoval, že pro fanoušky Slavie už nebude probíhat žádný prodej vstupenek přímo na stadionu Bazaly.

 

Mimopražští členové Fanklubu si mohou vstupenky na tento zápas objednat přes Fanklub. Závazné objednávky na vstupenky zasílejte na e-mail Fanklubu: sekretariat@slavista.cz

 

Do e-mailu je třeba uvést potřebné údaje, to znamená jméno, příjmení a datum narození. Pro mimopražské členy Fanklubu bude fungovat běžný objednávkový prodej ve zkráceném čase. To znamená, že objednání vstupenek a především jejich úhrada na účet Fanklubu musí být provedeny do pátku 23. července do 16 hodin. Každý člen Fanklubu si může objednat 1 plus 4 vstupenky.

Fanklub výjimečně tuto službu poskytne i nečlenům Fanklubu a to za manipulační poplatek 20 korun za jednu vstupenku.

 

Bankovní spojení: 35-0962440277/0100
(do zprávy pro příjemce je nutno uvést jméno objednatele, jinak nemůže být platba identifikována!)


V tomto týdnu proběhne na Slavii schůzka vedení Slavie s organizátory zájezdu Fanklubu o organizačních záležitostech utkání v Ostravě a zabezpečení hladkého průběhu zájezdu. Komunikace v tomto směru probíhá s Baníkem Ostrava také s ohledem na naše fanoušky, kteří se na zápas vypraví jinak než  oficiálním autobusem.

 

 

Více informací najdete na stránkách Fanklubu - zde

 

 

Aktuálně

Hvězdné přání. Fotit jako ve snu a setkání s kapitánem

13. 4. 2024
Dárek k 25. narozeninám pro velkou slávistku Denisu, která se s obětavostí sobě vlastní stará o svoji imobilní babičku. Přitom zvládá nejen studovat, ale také pracovat na plný úvazek. Díky projektu „Hvězdné přání“ jsme Denise umožnili prožít jeden z jejích velkých životních snů. Stát se na jeden den fotografkou svého milovaného klubu.

Choreoškolka vol. 2 na zápase s Olomoucí

13. 4. 2024
Další díl unikátního projektu pro malé slávistické fanatiky je tady. Před domácím zápasem s Olomoucí opět proběhne Choreoškolka, slávisty znovu požene do boje Dětský kotel.

Společně pro Nadaci pro transplantace kostní dřeně

12. 4. 2024
Nedělní ligový šlágr mezi Viktorií Plzeň a Slavií Praha bude mít opět charitativní podtext. Oba kluby tím naváží na předchozí společné aktivity v oblasti CSR a tentokráte před vzájemným zápasem podpoří Nadaci pro transplantace kostní dřeně (NTKD). Zapojit se mohou i fanoušci obou klubů.

Další články