Jan Hošek přestupuje do Teplic | SK Slavia Praha
Více

Jan Hošek přestupuje do Teplic

Obránce Jan Hošek přestupuje ze Slavie do Teplic. Se severočeským týmem se připravoval tento týden, dnes se kluby definitivně dohodly na jeho přestupu.

EDEN/SYNOT TIP ARENA - Obránce Jan Hošek přestupuje ze Slavie do Teplic. Se severočeským týmem se připravoval tento týden, kluby se dohodly na jeho přestupu. První zájem o jeho služby projevily Teplice už v průběhu minulé sezony. Dnes úspěšně absolvoval zdravotní testy.

 

"Kluby se dohodly, že výši přestupní částky nezveřejní. Rád bych Honzovi poděkoval za jeho práci pro Slavii a popřál mu hodně úspěchů v novém působišti," uvedl sportovní ředitel Slavie Michal Šrámek.

 

Jedenadvacetiletý obránce Jan Hošek je v áčku třetí sezonu, nasbíral 11 ligových startů, ten první v roce 2007. Klatovský rodák Jan Hošek prošel dorosteneckými týmy Slavie, hrál za slávistickou rezervu než naskočil do přípravy áčka. Startoval na mistrovství světa do 20 let v Egyptě, patří do kádru reprezentační jedenadvacítky.

 

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články