Jan Hošek přestupuje do Teplic | SK Slavia Praha
Více

Jan Hošek přestupuje do Teplic

Obránce Jan Hošek přestupuje ze Slavie do Teplic. Se severočeským týmem se připravoval tento týden, dnes se kluby definitivně dohodly na jeho přestupu.

EDEN/SYNOT TIP ARENA - Obránce Jan Hošek přestupuje ze Slavie do Teplic. Se severočeským týmem se připravoval tento týden, kluby se dohodly na jeho přestupu. První zájem o jeho služby projevily Teplice už v průběhu minulé sezony. Dnes úspěšně absolvoval zdravotní testy.

 

"Kluby se dohodly, že výši přestupní částky nezveřejní. Rád bych Honzovi poděkoval za jeho práci pro Slavii a popřál mu hodně úspěchů v novém působišti," uvedl sportovní ředitel Slavie Michal Šrámek.

 

Jedenadvacetiletý obránce Jan Hošek je v áčku třetí sezonu, nasbíral 11 ligových startů, ten první v roce 2007. Klatovský rodák Jan Hošek prošel dorosteneckými týmy Slavie, hrál za slávistickou rezervu než naskočil do přípravy áčka. Startoval na mistrovství světa do 20 let v Egyptě, patří do kádru reprezentační jedenadvacítky.

 

Aktuálně

Hvězdné přání. Fotit jako ve snu a setkání s kapitánem

13. 4. 2024
Dárek k 25. narozeninám pro velkou slávistku Denisu, která se s obětavostí sobě vlastní stará o svoji imobilní babičku. Přitom zvládá nejen studovat, ale také pracovat na plný úvazek. Díky projektu „Hvězdné přání“ jsme Denise umožnili prožít jeden z jejích velkých životních snů. Stát se na jeden den fotografkou svého milovaného klubu.

Choreoškolka vol. 2 na zápase s Olomoucí

13. 4. 2024
Další díl unikátního projektu pro malé slávistické fanatiky je tady. Před domácím zápasem s Olomoucí opět proběhne Choreoškolka, slávisty znovu požene do boje Dětský kotel.

Společně pro Nadaci pro transplantace kostní dřeně

12. 4. 2024
Nedělní ligový šlágr mezi Viktorií Plzeň a Slavií Praha bude mít opět charitativní podtext. Oba kluby tím naváží na předchozí společné aktivity v oblasti CSR a tentokráte před vzájemným zápasem podpoří Nadaci pro transplantace kostní dřeně (NTKD). Zapojit se mohou i fanoušci obou klubů.

Další články