Vedení Slavie jednalo se zástupci fanoušků | SK Slavia Praha
Více

Vedení Slavie jednalo se zástupci fanoušků

Předseda představenstva Tomáš Rosen, generální ředitel Miroslav Platil a ředitel komunikace Ondřej Zlámal jednali v pátek odpoledne více než tři hodiny se zástupci Odboru přátel, fanklubu a Tribuny Sever...

Předseda představenstva Tomáš Rosen, generální ředitel Miroslav Platil a ředitel komunikace Ondřej Zlámal jednali v pátek odpoledne více než tři hodiny se zástupci Odboru přátel, fanklubu a Tribuny Sever. Hlavním námětem jednání byla témata otevřeného dopisu vedení Slavie, který adresovali zástupci Tribuny Sever. Všichni přítomní dospěli k možným řešením všech sporných bodů. Z jednání bude zveřejněna v příštím týdnu společná zpráva na oficiálních stránkách klubu.

 

Ondřej Zlámal, ředitel komunikace Slavie

Jiří Havlíček, Odbor přátel Slavie

Stanislav Rychtera, fanklub Slavie

Lukáš Vala, Tribuna Sever

Aktuálně

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

U15 vyhrála Turnaj národů v Ostravě

22. 4. 2024
Žáci v Ostravě nepoznali chuť porážky, a i díky zvládnutým pokutovým kopům se probojovali až do finále. V něm porazili Herthu Berlín. Nejlepším střelcem turnaje se stal se čtyřmi góly Matouš Srb.

Další články