Vedení Slavie jednalo se zástupci fanoušků | SK Slavia Praha
Více

Vedení Slavie jednalo se zástupci fanoušků

Předseda představenstva Tomáš Rosen, generální ředitel Miroslav Platil a ředitel komunikace Ondřej Zlámal jednali v pátek odpoledne více než tři hodiny se zástupci Odboru přátel, fanklubu a Tribuny Sever...

Předseda představenstva Tomáš Rosen, generální ředitel Miroslav Platil a ředitel komunikace Ondřej Zlámal jednali v pátek odpoledne více než tři hodiny se zástupci Odboru přátel, fanklubu a Tribuny Sever. Hlavním námětem jednání byla témata otevřeného dopisu vedení Slavie, který adresovali zástupci Tribuny Sever. Všichni přítomní dospěli k možným řešením všech sporných bodů. Z jednání bude zveřejněna v příštím týdnu společná zpráva na oficiálních stránkách klubu.

 

Ondřej Zlámal, ředitel komunikace Slavie

Jiří Havlíček, Odbor přátel Slavie

Stanislav Rychtera, fanklub Slavie

Lukáš Vala, Tribuna Sever

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články