Fanklub pořádá výjezd do Brna | SK Slavia Praha
Více

Fanklub pořádá výjezd do Brna

Fanklub Slavie pořádá autobusový výjezd na venkovní zápas do Brna (pátek 6.8. 17:30).
Fanklub Slavie pořádá autobusový výjezd na venkovní zápas do Brna (pátek 6.8. 17:30).

Cena se vstupenkou: 200 Kč pro členy Fanklubu a FO, 350 Kč pro nečleny. Vstupenka v hodnotě 60 Kč je pro všechny účastníky zajištěna. Kapacita sektoru cca 530 míst.
Sraz: McDonald u Edenu ve 13:30, odjezd po odbavení.
Poznámka: Na stadion chceme dorazit cca půl hodiny před výkopem, jelikož nebudeme nikam vpuštěni. Dřívější sraz je i z důvodu možných komplikací na dálnici D1. Pokud bude cesta probíhat bez problémů, udělá se delší zastávka před Brnem.

Přihlášky posílejte na email fanklub@slavistickenoviny.cz, případné informace u pana Šubrta na čísle 602 660 488 (spíše pište SMS). V přihlášce uveďte jméno, zda jste či nejste členem Fanklubu, mobilní číslo a datum narození. V případě náhlé neúčasti se prosím předem omluvte, jinak dostanete "žlutou kartu".

Při odbavení všichni účastníci předloží doklad totožnosti, členství ve Fanklubu bude ověřeno dopředu, nebude tedy výslovně nutná kartička. Během výjezdu je v platnosti přepravní řád, který účastníci v autobuse podepíšou.
Uzávěrka přihlášek je ve čtvrte 5.8. v 18:00!

Aktuálně

PREVIEW: Trpišovský a Zmrzlý před Pardubicemi

22. 2. 2024
Po dvou týdnech a dvou výjezdech čeká slávisty další domácí zápas, do Fortuna Areny přijedou Pardubice. Před zápasem promluvili trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Ondřej Zmrzlý.

Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

21. 2. 2024
Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

21. 2. 2024
Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

Další články