Vstupenky na Olomouc v prodeji | SK Slavia Praha
Více

Vstupenky na Olomouc v prodeji

Od 150 do 300 korun

SYNOT TIP ARENA/EDEN – U pokladen v Edenu jsou v prodeji vstupenky na ligový zápas Slavie se Sigmou Olomouc. Utkání 7. kola Gambrinus ligy je na programu v Synot Tip Areně v Edenu v pátek 27. srpna. Výkop je v 17:30 hodin.

Ceny vstupenek se pohybují v nejnižší kategorii Z1. Vstupenky tedy pořídíte od 150 do 300 korun. Vstupenky lze také zakoupit prostřednictvím internetového předprodeje na http://www.synottiparena.cz/

V prodeji jsou také vstupenky na zápas 11. kola GL Slavie s Viktorií Plzeň a na zápas 13. kola GL Slavie s Českými Budějovicemi. Ceny vstupenek se také pohybují v kategorii Z1. Termín zápasů bude ještě definitivně stanoven podle volby televizního přenosu. V případě změny zůstávají vstupenky v platnosti.

Vstupenky jsou k dostání u pokladen u železniční trati (u vchodu číslo 4), pokladny jsou otevřeny každý všední den od 9 do 18 hodin. O víkendu (pokud není stanoveno jinak) pouze v ten den, kdy se hraje v Synot Tip Areně domácí zápas SK Slavia Praha nebo případně se na stadionu koná jiná sportovní či kulturní akce.

 

Ceník jednorázových vstupenek najdete zde

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články