A-dorost remizoval s Opavou | SK Slavia Praha
Více

A-dorost remizoval s Opavou

A-dorost v 5. kole remizoval na Strahově s Opavou 2:2. Naši fotbalisté vedli o dvě branky, ale po přestávce aktivně hrající soupeř vybojoval remízu.

STRAHOV – A-dorost v 5. kole remizoval na Strahově s Opavou 2:2. Naši fotbalisté vedli o dvě branky, ale po přestávce aktivně hrající soupeř dosáhl na bod.

Skóre se na Strahově měnilo poprvé v 16. minutě, kdy po Tusjakově akci dorazil míč za záda opavského brankáře Štencka Jan Jílek. Druhou branku přidali slávisté ještě před přestávkou, krásnou křížnou střelou Marek Červenka.

Opava snížila ve 31. minutě, po přestávce pak slávistickou obranu zaměstnával především Vojtěch Hadaščok. Slávisté si v silném dešti vypracovali několik možností na zvýšení náskoku, brankáře Opavy už ale potřetí nepřekonali. Konečnou remízu nakonec zařídil soupeř z přímého kopu v 77. minutě.

Hodnocení trenéra Peřiny: Dnes jsme začali výborně, rychle jsme vedli, ale bohužel soupeř snížil do poločasu. S druhým poločasem nejsem spokojen, vázla nám kombinace, soupeř se dostával do šancí po chybách naší obrany a dlouho jsme si tzv. koledovali, až to nakonec soupeř využil, i když s notnou dávkou štěstí.

 

A-dorost

Slavia – Opava 2:2 (2:1)

Branky Slavie: Jílek, Červenka

Slavia: Měsíček – Šimkovský, Čepelák, Podvín, Smolák – Jílek (62. Krasniqi), Petrák, Šimeček – Alvarez Perez (56. Prošek), Červenka (86. Marič), Tusjak

C-dorost

Slavia – Opava 4:1  

Aktuálně

PREVIEW: Trpišovský a Zmrzlý před Pardubicemi

22. 2. 2024
Po dvou týdnech a dvou výjezdech čeká slávisty další domácí zápas, do Fortuna Areny přijedou Pardubice. Před zápasem promluvili trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Ondřej Zmrzlý.

Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

21. 2. 2024
Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

21. 2. 2024
Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

Další články