A-dorost remizoval s Opavou | SK Slavia Praha
Více

A-dorost remizoval s Opavou

A-dorost v 5. kole remizoval na Strahově s Opavou 2:2. Naši fotbalisté vedli o dvě branky, ale po přestávce aktivně hrající soupeř vybojoval remízu.

STRAHOV – A-dorost v 5. kole remizoval na Strahově s Opavou 2:2. Naši fotbalisté vedli o dvě branky, ale po přestávce aktivně hrající soupeř dosáhl na bod.

Skóre se na Strahově měnilo poprvé v 16. minutě, kdy po Tusjakově akci dorazil míč za záda opavského brankáře Štencka Jan Jílek. Druhou branku přidali slávisté ještě před přestávkou, krásnou křížnou střelou Marek Červenka.

Opava snížila ve 31. minutě, po přestávce pak slávistickou obranu zaměstnával především Vojtěch Hadaščok. Slávisté si v silném dešti vypracovali několik možností na zvýšení náskoku, brankáře Opavy už ale potřetí nepřekonali. Konečnou remízu nakonec zařídil soupeř z přímého kopu v 77. minutě.

Hodnocení trenéra Peřiny: Dnes jsme začali výborně, rychle jsme vedli, ale bohužel soupeř snížil do poločasu. S druhým poločasem nejsem spokojen, vázla nám kombinace, soupeř se dostával do šancí po chybách naší obrany a dlouho jsme si tzv. koledovali, až to nakonec soupeř využil, i když s notnou dávkou štěstí.

 

A-dorost

Slavia – Opava 2:2 (2:1)

Branky Slavie: Jílek, Červenka

Slavia: Měsíček – Šimkovský, Čepelák, Podvín, Smolák – Jílek (62. Krasniqi), Petrák, Šimeček – Alvarez Perez (56. Prošek), Červenka (86. Marič), Tusjak

C-dorost

Slavia – Opava 4:1  

Aktuálně

Jsem moc vděčný za zájem. UECL? Životní zážitek

3. 2. 2023
Michal Tomič v prvním rozhovoru prozradil, jak se těší na krajany Schranze s Hromadou i bývalého parťáka Václava Jurečku, a zavzpomínal také na podzimní účast v Konferenční lize nebo dorostenecké angažmá v Itálii.

Do Slavie přichází Michal Tomič

3. 2. 2023
Novou posilou Slavie je Michal Tomič. Třiadvacetiletý slovenský pravý obránce přichází ze Slovácka a jaro stráví na hostování v Mladé Boleslavi. V Edenu podepsal smlouvu do 30. června 2026.

Informace pro fanoušky do Pardubic

3. 2. 2023
V článku si přečtěte informace o vstupenkách na první jarní venkovní zápas s Pardubicemi na jejich novém stadionu.

Další články