Béčko prohrálo s rezervou Liberce | SK Slavia Praha
Více

Béčko prohrálo s rezervou Liberce

STRAHOV – Juniorka Slavie ve středečním vloženém kole ČFL na další body nedosáhla, v zápase s rezervou Liberce prohrála 0:3.

STRAHOV – Juniorka Slavie ve středečním vloženém kole ČFL na další body nedosáhla, v zápase s rezervou Liberce prohrála 0:3.

Slávisté inkasovali první branku po rohovém kopu, kdy se přesnou hlavičkou prosadil Štícha. Zkušenější hosté pak svoje vítězství potvrdili v druhém poločase dvěma dotaženými protiútoky, brankáře Malinu dvakrát po přečíslení překonal Vojta. Poprvé po přečíslení tři na dva, podruhé čtyři na dva naše hráče.

„Soupeř nás přehrával v rychlosti, inkasovali jsme branku po standardní situaci, ani to nám samozřejmě příliš nepomohlo. Liberec byl lepší, měl zkušenější tým, vyhrál zaslouženě,“ zhodnotil zápas trenér Pavel Řehák.

Slavia B – Liberec 0:3 (0:1)

Branky: 32. Štícha, 60. a 76. Vojta

Slavia B: Malina – Galus, Zieris, Neuberg, Sudek (71. Balcar) – Hurka (59. Hájek), Dembélé (46. Šimeček), Duranski, Palko – Vyhnal, Pázler

Aktuálně

Jsem moc vděčný za zájem. UECL? Životní zážitek

3. 2. 2023
Michal Tomič v prvním rozhovoru prozradil, jak se těší na krajany Schranze s Hromadou i bývalého parťáka Václava Jurečku, a zavzpomínal také na podzimní účast v Konferenční lize nebo dorostenecké angažmá v Itálii.

Do Slavie přichází Michal Tomič

3. 2. 2023
Novou posilou Slavie je Michal Tomič. Třiadvacetiletý slovenský pravý obránce přichází ze Slovácka a jaro stráví na hostování v Mladé Boleslavi. V Edenu podepsal smlouvu do 30. června 2026.

Informace pro fanoušky do Pardubic

3. 2. 2023
V článku si přečtěte informace o vstupenkách na první jarní venkovní zápas s Pardubicemi na jejich novém stadionu.

Další články