Vedení Slavie nepřijalo trenérovu rezignaci | SK Slavia Praha
Více

Vedení Slavie nepřijalo trenérovu rezignaci

Trenér Karel Jarolím na sobotním večerním jednání s vedením Slavie nabídl představenstvu svoji rezignaci.

EDEN/SYNOT TIP ARENA – Trenér Karel Jarolím na sobotním večerním jednání s vedením Slavie nabídl představenstvu svoji rezignaci.

Vedení klubu ji po zvážení nepřijalo s tím, že se situací v klubu bude podrobně zabývat v reprezentační pauze, jak bylo původně plánováno před zápasem se Slováckem.

„Čeká nás v pátek další utkání proti silnému soupeři, na které se tým musí připravit, nechtěli jsme ho nepromyšleným rozhodnutím vystavit ještě většímu tlaku. Situaci a dosavadní výsledky podrobně vyhodnotíme v reprezentační pauze,“ uvedl generální ředitel Miroslav Platil.

„Stanovili jsme nové cíle pro budování týmu, mezi něž patří zapracování mladých odchovanců. Hodnocení a závěry dosavadních výsledků nechceme dělat unáhleně, stejně jako případné personální změny v realizačním týmu,“ dodal generální ředitel Slavie.

Aktuálně

Totální podcast s Filipem Březinou a Davidem Foldynou

23. 2. 2024
Každý bojovník s těžkou nemocí potřebuje kolem sebe partu lidí, kteří mu dodají sílu a odvahu říct: „Do háje s ní!“. V rámci měsíce února, který Slavia věnuje podpoře boje proti rakovině, se o svůj příběh podělili herec Filip Březina a předseda spolku FxCK CANCER David Foldyna.

Soupeř na úrovni Ligy mistrů. Na San Siro vzpomínám rád

23. 2. 2024
Páteční los osmifinále Evropské ligy přisoudil Slavii italský AC Milán. O soupeři pak promluvil trenér Jindřich Trpišovský a zavzpomínal i na utkání Ligy mistrů na legendárním San Siru.

Informace ke vstupenkám do Milána

23. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články