Vedení Slavie nepřijalo trenérovu rezignaci | SK Slavia Praha
Více

Vedení Slavie nepřijalo trenérovu rezignaci

Trenér Karel Jarolím na sobotním večerním jednání s vedením Slavie nabídl představenstvu svoji rezignaci.

EDEN/SYNOT TIP ARENA – Trenér Karel Jarolím na sobotním večerním jednání s vedením Slavie nabídl představenstvu svoji rezignaci.

Vedení klubu ji po zvážení nepřijalo s tím, že se situací v klubu bude podrobně zabývat v reprezentační pauze, jak bylo původně plánováno před zápasem se Slováckem.

„Čeká nás v pátek další utkání proti silnému soupeři, na které se tým musí připravit, nechtěli jsme ho nepromyšleným rozhodnutím vystavit ještě většímu tlaku. Situaci a dosavadní výsledky podrobně vyhodnotíme v reprezentační pauze,“ uvedl generální ředitel Miroslav Platil.

„Stanovili jsme nové cíle pro budování týmu, mezi něž patří zapracování mladých odchovanců. Hodnocení a závěry dosavadních výsledků nechceme dělat unáhleně, stejně jako případné personální změny v realizačním týmu,“ dodal generální ředitel Slavie.

Aktuálně

Maksym Talovjerov odchází na hostování do Lince

1. 2. 2023
Slavii pro jarní část sezony opouští Maksym Talovjerov. Ukrajinský stoper odchází na půlroční hostování bez opce do LASKu Linec, kde se potká s Mosesem Usorem.

MATCHDAY | Nový formát ze zákulisí zápasů Slavie

31. 1. 2023
Zajímalo vás, jak vypadá zápasový den z bližší perspektivy? Podívejte se na první díl formátu MATCHDAY z nedělní výhry 5:1 nad Jabloncem!

Jedna velká jízda. Chci to Slavii vrátit

31. 1. 2023
Majitel čtyř titulů. Trojnásobný vítěz tuzemského poháru. Srdce slávistické kabiny. A teď už bývalý gólman… Přemysl Kovář se před startem nedělního utkání s Jabloncem rozloučil s hráčskou kariérou. Nově plní roli manažera A-týmu.

Další články