Slávisté U11 a U13 přivezli ze Žiliny zlaté medaile | SK Slavia Praha

Slávisté U11 a U13 přivezli ze Žiliny zlaté medaile

O víkendu se zúčastnily dva týmy Slavie turnaje v Žilině. Ročník 1998 pod vedením trenéra Petra Kovaříka zvítězil a získal zlaté medaile ve 3. ročníku MŠK CUP 2011...

PRAHA - O víkendu se zúčastnily dva týmy Slavie turnaje v Žilině. Ročník 1998 pod vedením trenéra Petra Kovaříka zvítězil a získal zlaté medaile ve 3. ročníku MŠK CUP 2011.

Souběžně se hrál také turnaj pro kategorii U11. Šlo o 1. ročník turnaje Memoriál Antona Müheilyho, ve kterém svěřenci trenéra Karla Berana získali také zlaté medaile v konkurenci nejlepších slovenských týmů.

Výsledky Slavie U13 (ročník 1998):

FC Nitra - SK Slavia Praha 0:2 (0:2)
Branky: Turyna, Novák.
MŠK Žilina - SK Slavia Praha 0:4 (0:1)
Branky: 2 Novák, 2 Vejvar.
Slovan Bratislava - SK Slavia Praha 0:2 (0:1)
Branky: Turyna, Vejvar.
Spartak Trnava - SK Slavia Praha 3:1 (0:1)

Nejlepší střelec turnaje: Jan Vejvar.

Na turnaji Slavii U13 reprezentovali hráči: Veselý, Vejvar, Novák, Turyna, Vyskočil, Pek, Pardubský, Melichar, Havrda, Husenský, Lauricella, Přibil, Stehno, Žežulka, Motl, Karsten a Kulhavý. Trenér: Petr Kovařík, asistent trenéra: Jan Bauer.

Nejlepší hráč turnaje: Jan Pek.

Na turnaji Slavii U11 reprezentovali hráči: Svítil, Vondráček, Kratochvíl, Peričevič, Pek, Vaska, Radimský, Žáček, Novák, Ielitro, Lang, Slavata, Hrobník, Pátek, Strejček, Čejka. Trenér: Karel Beran, asistent: Martin Hladík.