Vyjádření Slavie k Milanu Černému a Ondřeji Čelůstkovi

Na základě informací, které se objevily v médiích, podle kterých jsou odchody obou hráčů víceméně otázkou formalit, klub vydává následující stanovisko.

Na základě informací, které se objevily v médiích, podle kterých jsou odchody Ondřeje Čelůstky a Milana Černého víceméně otázkou formalit, klub vydává následující stanovisko:

V obou případech proběhlo pouze jednání o možném uvolnění hráčů k přestupu, a to ve finančním rámci, který absolutně neodpovídá spekulativním částkám uváděným v médiích. Jedná se o počáteční vyjasnění pozic obou stran.

Oba fotbalisté byli uvolněni pouze pro zdravotní a fyzické testy a následnou tréninkovou přípravu.

Ani v jednom případě zatím nebyl vyhotoven ani návrh smlouvy mezi kluby, který by mohl být projednán a následně uzavřen.

Oba hráči nemají ukončeny profesionální kontrakty ve Slavii, proto nemohli podepsat žádné platné smlouvy s novými kluby.

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články