Jiří Vondráček si připsal premiérový slávistický gól

Osmnáctiletý útočník Jiří Vondráček si připsal svůj první start v prvním soutěžním zápase v dresu Slavie. Stačilo mu devět minut pobytu na hřišti, aby si také připsal...

PRAHA/LIBEŇ – Osmnáctiletý útočník Jiří Vondráček si připsal svůj první start v prvním soutěžním zápase v dresu Slavie. Stačilo mu devět minut pobytu na hřišti, aby si také připsal premiérový gól, když nádherně z voleje trefil do branky centr Adama Hlouška.

„Přesně jsem věděl dopředu co udělám, soustředil jsem se už jenom na to, abych to správně trefil,“ popsal svoji branku Jiří Vondráček, pro kterého mělo utkání zvláštní náboj.

„Je to to soutěž, kterou jsem ještě nedávno za Náchod hrál. K utkání jsme všichni chtěli přistoupit na sto procent, věřím, že jsme se dobře naladili do nedělního zápasu s Příbramí, který zase bude o něčem jiném. Potřebujeme už konečně bodovat,“ přeje si talentovaný útočník.

I díky vstřelenému gólu si vysloužil po zápase pochvalu trenéra. „Z gólu mám samozřejmě radost. Dneska mi to sedlo a krásně to tam zapadlo, ale z mé strany tam bylo i hodně chyb, takže úplně spokojený s tím zápasem být nemůžu,“ zhodnotil Jiří Vondráček svoji premiéru.

O tom, zda si výrazně řekl o místo v základní sestavě, spekulovat nechtěl. „To záleží jenom na trenérovi. Jsem moc rád za ten gól , ale moc dobře vím, že optimální výkon to z mé strany nebyl,“ uzavřel osmnáctiletý útočník, kterého potěšilo, že jeho obě slávistické premiéry viděla na stadionu Meteoru i jeho rodina.  

Aktuálně

V neděli od 19:00 doma proti Hradci

včera
Úřadující mistři proti ligovému nováčkovi. Do Edenu v neděli v rámci 9. kola FORTUNA:LIGY přijede Hradec Králové.

Informace pro fanoušky na DERBY

před 2 dny
Blíží se jubilejní 300. derby! Zápas se hraje v neděli 3. října v Generali Česká pojišťovna Areně a informace včetně té o vstupenkách si přečtěte v článku.

Hráči na hostování: Júsuf se v Liberci uvedl gólem a asistencí

před 2 dny
Jak se v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Další články