V pátek v Hradišti se Slováckem

V pátek 5. října čeká fotbalisty Slavie třetí soutěžní zápas během sedmi dnů.

 

V rámci 10. kola Gambrinus ligy se představí v Uherském Hradišti na hřišti 1. FC Slovácko. Výkop zápasu je ve 20:15 hodin.

 

„Každý zápas je jiný. Ten na Slovácku bude jiný než ten, který jsme hráli v sobotu proti Spartě nebo v úterý v Ústí. Pohárový zápas jsme si důkladně rozebrali, musíme se vyvarovat naivních chyb, po kterých jsme dostali branky, a přidat důraz v zakončení. I když moc času nemáme, věřím, že se připravíme dobře a navážeme herně i výsledkově na naše poslední ligové zápasy,“ uvedl trenér Slavie Petr Rada.

 

„Bohužel nemůžeme stále počítat s Honzou Vošahlíkem, který má problémy se svalovým úponem, k dispozici bude zřejmě až po reprezentační pauze. Viróza sklátila i Tomáše Frejlacha,“ doplnil trenér Slavie Petr Rada. Mezi stálé marody patří ještě Jan Zákostelský.

 

Dobrou zprávou naopak je, že se dal zdravotně do pořádku obránce Martin Dobrotka, který v úterý přispěl dvěma brankami k výhře juniorky Slavie 4:2 v derby proti Spartě.

 

Nelehké utkání na Slovácku čeká i obránce David Hubáček. Pětatřicetiletý stoper společně s Martinem Latkou šéfuje obraně, která již 522 minut neobdržela v lize branku.

 

Foto: Martin Malý.

 

„Slovácko se pod novým trenérem zvedlo herně i výsledkově, atmosféra tam je vždycky výborná, takže nás tam opravdu nečeká nic jednoduchého. V lize máme nějakou úspěšnou sérii, kterou bychom rádi prodloužili. Navíc si určitě chceme spravit reputaci po nepovedeném pohárovém zápase v Ústí,“ uvedl David Hubáček.

 

A který hráč soupeře patří podle něj mezi ty nejnebezpečnější? „Je tam Libor Došek, který měří dva metry, takže s ním jsou samozřejmě ty souboje potom hodně těžké. Možná ho ale raději přenechám Latymu,“ doplnil s úsměvem David Hubáček, který se ještě ohlédl za nepovedeným vystoupením Slavie v Poháru České pošty.

 

Foto: Martin Malý.

 

„V poháru jsme rozhodně nechtěli nic podcenit. Bohužel jsme ale neproměnili nějaké naše šance a naopak jsme tam zaspali při dvou situacích soupeře, který nás následně potrestal. Takže bohužel to dopadlo tak, jak to dopadlo. Jsme z toho zklamaní, ale teď nás čeká ligový zápas, na který se musíme maximálně soustředit,“ uzavřel jeden z nejzkušenějších hráčů Slavie.

 

Informace pro fanoušky Slavie

 

Pro fanoušky Slavie budou pokladny otevřeny dvě hodiny před výkopem. Cena jedné vstupenky do sektoru hostů je 150 korun. Sektor pro slávistické fanoušky je označen D1. Před samotným sektorem slávistických fanoušků bude mít také svůj stánek Fanshop Slavie.

Pokud nevíte, jak se ke stadionu dostanete, návod najdete zde

Aktuálně

Slavia esports a CZC uzavírají partnerství a představují společný esports room

včera
Slavia esports navazuje spolupráci s předním hráčem na českém trhu s elektronikou CZC. Zároveň také představuje nový Esports room, který se stane vybavenou základnou pro přípravu našich hráčů.

Generálka s Baníkem na O2 TV

před 2 dny
Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

V Istanbulu kvůli COVIDU bohužel bez sektoru hostí

před 3 dny
Zápas Konferenční ligy mezi Fenerbahce SK a Slavií Praha se v Istanbulu hraje 17. února od 18:45 a bude to bohužel bez podpory slávistických fanoušků v sektoru hostí.

Další články