Desítka podpisů: autogramiáda letních posil ve fanshopu

PRAHA/EDEN - Devět posil, jeden trenér, desítky fanoušků. Nové akvizice sešívaných se spolu s trenérem Beránkem ve středu po oficiálním týmovém fotografování představily fanouškům. Do slávistického fanshopu jich zavítalo okolo stovky.
Fanouškům se představili hráči, kteří jsou se Slavií již delší dobu, i posily, které se k sešívaným připojily v posledních dnech. Poprvé si tak mohli slávisté zblízka prohlédnout třeba Argentince Alda Baéze, který přichází ze slovenského Trenčína. Kromě něj se podepisovali Vukadin Vukadinovič, Jakub Petr, Martin Latka, Bekim Balaj, Jiří Bílek nebo Milan Černý. Přítomní byli i navrátilci z hostování Jan Mikula a Martin Berkovec. Na vše dohlížel nový trenér A-týmu Miroslav Beránek.

Fotogalerie

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články