Los Ligy mistrů: Okruh možných soupeřů se snížil

PRAHA – Sešívaní se dnes v poledne dozvědí los třetího předkola Ligy mistrů a tedy i jméno možného soupeře, s nímž se střetnou v boji o play-off. UEFA už rozdělila možné soupeře do dvou skupin, a tak mají sešívaní o trochu jasněji, s kým se můžou utkat.
Slavia je spolu s řeckým Olympiakosem a rumunským mistrem Viitorul mezi dvaceti týmy, které se zúčastní třetího předkola Ligy mistrů. Dalších sedmnáct účastníků vzejde z druhého kola kvalifikace.

Týmy mistrovské části se následně rozdělí podle koeficientu na deset nasazených a deset nenasazených, mezi které bude spadat také Slavia. Kromě soupeře se bude současně losovat o to, který celek začne kvalifikaci doma.

Úvodní zápas třetího předkola se odehraje 25. nebo 26. července, odvety pak o týden později 1. nebo 2. srpna.

Los můžete sledovat živě na webu UEFY zde.

Budou sešívaní znát svého soupeře hned po losu? Mohou, ale nemusí. Z nasazených týmů je známý pouze Olympiakos. Ostatní celky teprve musí odehrát odvetu druhého předkola – pokud v něm nenasazený tým přehraje tým nasazený, přejímá v losu jeho koeficient. Podívejte se tak na seznam možných soupeřů Slavie a výsledků úvodního zápasu druhého předkola.

UEFA před losem rozdělila týmy na dvě poloviny a je jasné, že Slavia bude mít za soupeře někoho z těchto týmů:

Soupeři:

Linfield – Celtic Glasgow (úvodní zápas se hraje dnes)
Žilina – FC Kodaň 1:3
BATE Borisov – Alaškert Jerevan 1:1
Mariehamn – Legia Varšava 0:3
Zrinjski Mostar – Maribor 1:2

Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

včera
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

včera
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články