Vstupenky na Teplice jsou v prodeji

PRAHA - Slavia v prvním kole HET ligy přivítá doma v Edenu v sobotu 29. července od 20 hodin Teplice. Vstupenky si můžete pořídit už nyní.
Lístky se prodávají v cenové kategorii Z1, můžete si je zakoupit v internetovém prodeji Ticketportalu a vytisknout si je doma. Případně můžete využít i nákup na jednom z 890 prodejních míst Ticketportalu v blízkosti vašeho bydliště. Vstupenky si můžete koupit i na pokladnách v Edenu u vstupu č. 4 během jejich otevírací doby.

Na vstupenky je možné uplatnit 10% slevu pro členy Odboru přátel a Fanklubu a 20% slevu pro studenty, seniory nad 60 let a držitele průkazu ZTP/|TP. Připomínáme, že v den zápasu je možné uplatňovat slevy na vstupném pro studenty, seniory, členy Odboru přátel a Fanklubu a držitele průkazu ZTP/TP nejpozději 90 minut před začátkem utkání, tedy do 16:00. Omezení prodeje cenově výhodných vstupenek před zápasem se netýká dětských vstupenek ani vstupenek pro vozíčkáře.

V prodeji jsou stále permanentní vstupenky na sezonu 2017/2018, se kterou si zajistíte vaše místo nejen na všech ligových zápasech, ale také předkupní právo na vaše místo na zápasy v evropských pohárech. Získáte také výhodu předkupního práva na další vstupenky na nejatraktivnější ligové zápasy. Permanentku si můžete předem koupit online a během otevírací doby pokladen v Edenu přijít s voucherem vyzvednout. Další možnost je přijít přímo na pokladny v Edenu anebo centrálu Ticketportalu bez předchozí rezervace. 


Otevírací doba pokladen v Edenu u vstupu č. 4:

Středa 26. července 13:00-19:00
Čtvrtek 27. července 12:00 - 18:00
Pátek 28. července 12:00 - 18:00
Sobota 29. července 10:00 - 20:00

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články