Výhra nad Duisburgem

Dva rozdílné poločasy sehráli slávisté v německém Hambornu, kde se střetli s týmem 2. německé Bundesligy, MSV Duisburg. První branku jsme inkasovali ve 21. minutě, kdy Bugerův přímý kop prošel slávistickou...
Dva rozdílné poločasy sehráli slávisté v německém Hambornu, kde se střetli s týmem 2. německé Bundesligy, MSV Duisburg. První branku jsme inkasovali ve 21. minutě, kdy Bugerův přímý kop prošel slávistickou zdí a míč skončil v brance. Na nekvalitním terénu jsme hráli příliš komplikovaně a soupeře výrazněji neohrozili.

Do druhého poločasu poslali trenéři šest čerstvých hráčů a obraz zápasu se podstatně změnil. „Jednou nás ještě podržel brankář Kozáčik, ale jinak jsme měli hru ve své moci. Jsem rád, že na hráčích byla vidět chuť poprat se s nepříznivým stavem a otočit výsledek,“ poznamenal k zápasu Pavel Trávník.

A to se také podařilo. V 73. minutě Adauto vystihl malou domů, zmocnil se míče a do střelou prázdné brány vyrovnal na 1:1. V 82. potom rozehrával Sedláček rohový kop, na který si naskočil Petrouš a hlavou rozhodl o naší výhře. Adamova střela se odrazila od spodní hrany břevna a zapadla k tyči.

Zítra čeká na naše mužstvo trénink a v podvečer přesun do Stuttgartu, kde se v úterý střetneme s účastníkem Ligy mistrů, domácím VfB Stuttgart.

MSV Duisburg - Slavia 1:2 (1:0)
Branka: 21. Bugera - 73. Adauto, 82. Petrouš