Holeš pozitivní na COVID-19, Malínský do reprezentace

Tomáš Holeš při přetestování na COVID-19 po návratu reprezentace z Izraele vykázal pozitivní nález. Národní tým tak opouští a míří do karantény. Do reprezentace byl pro zápas ve Skotsku naopak povolán Tomáš Malínský.

Tomáš Holeš nebyl původně mezi nakaženými v úvodních vlnách reprezentačního testování na přítomnosti COVID-19, a tak mohl odehrát většinu přípravného utkání na Kypru a několik minut z utkání Ligy národů v Izraeli. Po návratu do České republiky ale vykázal při přetestování společně s trenérem české reprezentace Jaroslavem Šilhavým pozitivní nález. Defenzivní univerzál tak okamžitě opustil reprezentační sraz a nyní se nachází v domácí karanténě.

„Žádné příznaky onemocnění naštěstí nepociťuji, cítím se dobře. Teď zůstávám doma. Bohužel se nedá nic dělat, trápí to u nás hodně lidí. Doufám, že nároďák zápas ve Skotsku zvládne, budu klukům držet palce a myslet na ně, stejně jako na kluky ve Slavii. Držím palce,“ vyřizuje pozdrav svým spoluhráčům.

I přes tyto dva pozitivní nálezy do Skotska pro další utkání Ligy národů odcestuje reprezentace v téměř identickém složení. Původní tým doplní čtveřice hráčů z rezervního kádru včetně Tomáše Malínského, který odcestuje na Britské ostrovy a doplní slávisty Ondřeje Kúdelu, Jana Bořila, Lukáše Masopust, Lukáše Provoda a Petra Ševčíka. 

Aktuálně

Hráči na hostování: Premiérový gól Juráska, trefil se i Červ

včera
Jak se v uplynulých sedmi dnech dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem přehledu.

Nesmíme Spartě dát příležitost si myslet, že by nás mohla porazit

před 2 dny
K pohárovému vítězství nad Spartou přispěl Lukáš Masopust nádhernou asistencí. „Viděl jsem, že mě obránce kříží, tak jsem míč zasekl a poslal na volného Kuchtiče," popsal důležitý moment.

Jedeme na doraz! O sérii z derby nechceme přijít

před 2 dny
Nejlepší střelec FORTUNA:LIGY Jan Kuchta vstřelil na Letné domácí Spartě dva góly a lví měrou pomohl sešívaným k postupu do finále MOL Cupu.

Další články