ONLINE: Od 21:00 doma proti Leverkusenu

Sešívaní od 21:00 přivítají ve skupinovém utkání Evropské ligy v Edenu německý Bayer Leverkusen. Na beku nastoupí Lukáš Masopust, v útoku Ondřej Lingr

Ve druhém skupinovém utkání Evropské ligy se slávisté utkají doma od 21:00 s německým Bayer 04 Leverkusen

Na rozdíl od úvodního utkání v Izraeli, ve kterém nastoupili v útoku společně Petar Musa a Stanislav Tecl, zaujme proti Leverkusenu místo v útoku Ondřej Lingr. Toho ze stran podporují Tomáš Malínský s Oscarem Dorleym, pod ním pak operuje na pozici desítky Lukáš Provod. Střed zálohy obstarají Tomáš Holeš společně s Petrem Ševčíkem. Pozici pravého beka netradičně obsadí Lukáš Masopust, obrannou čtveřici pak s ním utvoří Ondřej Kúdela, David Zima a Jan Bořil. Za nimi potom nechybí sešívaná gólmanská jednička Ondřej Kolář. 

Kromě Ladislava Takácse není na lavici k dispozici ani Ondřej Karafiát, kterého ze hry vyřadilo zranění kotníku. Jeho místo na lavici zaujme vůbec poprvé v A-týmu sedmnáctiletý Denis Alijagič.

Utkání odvysílá v přímém přenosu ČT Sport, studio startuje v 20:40.

Sestava: Kolář – Masopust, Kúdela, Zima, Bořil – Ševčík, Holeš – Malínský, Provod, Oscar – Lingr
Lavička: Kovář, Stejskal, Hovorka, Stanciu, Olayinka, Tecl, Sima, Kuchta, Traoré, Musa, Alijagič

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici ČT Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Tuhle zkušenost si hodně cením

včera
Semnáctiletý Matěj Jurásek si při vysoké výhře nad Opavou odbyl svoji premiéru v A-týmu Slavie. „Budu na sobě dál pracovat," říká debutant.

Výhra vypadá jasně, museli jsme si ji ale vysloužit

před 2 dny
Slavia porazila Opavu vysoko 6:0. Podle trenéra Jindřicha Trpišovského se vítězství ale snadno nerodilo. „Výsledek vypadá na papíře jednoznačně, ale museli jsme si ho tvrdě odpracovat," hodnotil po utkání.

Nenašel bych slabší článek, zvládli jsme to týmově

před 2 dny
​„Opava ve druhém poločase hru otevřela a pak už byl zápas o nás,“ hodnotí utkání s Opavou navrátilec do sestavy Ondřej Kúdela.

Další články