Šmicer se těší na děkovačky (audio)

PRAHA – Čtvrtek 12. července vstoupil do dějin slávistické kopané. Do Slavie se vrátil stříbrný medailista z mistovství Evropy, vítěz Ligy mistrů a držitel řady dalších sportovních úspěchů, český reprezentant Vladimír Šmicer.
PRAHA – Čtvrtek 12. července vstoupil do dějin slávistické kopané. Do Slavie se vrátil stříbrný medailista z mistovství Evropy, vítěz Ligy mistrů a držitel řady dalších sportovních úspěchů, český reprezentant Vladimír Šmicer.

Po podpisu smlouvy si také vzpomněl na slávistické fanoušky. „Máte zajímavou děkovačku, to za nás nebývalo, jsem na to zvědavý,“ usmál se s tím, že se bude muset naučit slova.

„Standa Vlček vás to rád naučí,“ poradil novému útočníkovi Slavie manažer pro komunikaci Ondřej Zlámal tu nejlepší volbu.

„Kéž by bylo co nejvíce příležitostí k tomu, abychom mohli po utkání s fanoušky oslavovat. Rád bych je pozval do hlediště stadionu, vím, že máme před sebou poslední sezonu na Strahově, ale já tam pamatuji také zápasy, kdy bylo plno,“ zavzpomínal.

Vladimír Šmicer se také chystá na návštěvu Edenu. „Znám to zatím jenom z internetu a z fotografií, určitě tam zajdu hned po návratu z Německa,“ prozradil.

Staronová posila Slavie už má za sebou tři týdny tvrdé letní přípravy. „Poznal jsem atmosféru v mužstvu, líbí se mi tu, Slavia je pro mne to správné řešení,“ řekl žurnalistům a dodal s úsměvem, že pěkně zhubnul. „Mám o tři kila méně,“ smál se.

Také trenér Karel Jarolím samozřejmě uvítal posilu ve svých řadách. „Už jenom jeho přítomnost bude důležitá pro všechny hráče i pro naše fanoušky, kteří nás jistě přijdou povzbudit,“ uvedl trenér s tím, že pro Vladimíra Šmicra má připraveno několik variant míst v sestavě.

„Jakýkoliv post směrem dopředu pro něj nebude problém, aby na něm zahrál dobré zápasy,“ těší se kouč.

Pevně věříme, že se těší také fanoušci, kteří mají možnost si zakoupit permanentku na nový ročník. Ta jim také zajistí přednostní právo na nákup permanentky na nový stadion do Edenu. Bude u toho Vladimír Šmicer, buďme u toho i my!

Poslechněte si hlas - Děkovačky? To za nás nebývalo! 1.09 MB,

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články