Atraktivní utkání pro Slavii

HERNE – Slávisté obstáli i ve druhém přípravném střetnutí v rámci herního soustředění v Německu. V Herne před pěti tisíci diváky přehráli o branku bundesligovou Bochum. „Takový výsledek vždy potěší, i když se nesmí přeceňovat,“ řekl pro náš web po zápase Stanislav Vlček.
HERNE – Slávisté obstáli i ve druhém přípravném střetnutí v rámci herního soustředění v Německu. V Herne před pěti tisíci diváky přehráli o branku bundesligovou Bochum. „Takový výsledek vždy potěší, i když se nesmí přeceňovat,“ řekl pro náš web po zápase Stanislav Vlček. „Povedl se nám protiútok, Dušan mi poslal krásnou přihrávku,“ popsal zrod své rozhodující branky.

Zato autorovi první trefy Erichu Brabcovi se do rozhovoru nechtělo. „Je to jen příprava, máme v zadních řadách stále co zlepšovat, povídat si můžeme až po regulérních zápasech,“ řekla jedna z nových slávistických posil. „Bylo to ale dobré utkání proti dobrému soupeři, hrálo se i před velice slušnou návštěvou,“ dodal.

Mickael Tavares hrál ve středu zálohy se svým francouzským spoluhráčem Tijani Belaidem. „Hraje se mi dobře, máme v týmu dobré fotbalisty,“ pochvaloval si. Mickael měl na svém kontě také dva fauly, které byly na hraně. „Musel jsem to udělat, bylo to pro tým v danou chvíli potřebné, jinak nefauluji,“ popsal dva momenty, po kterých mu rozhodčí domlouval.

Tijani Belaid si popovídal s francouzskými fotbalisty v Bochumi Epallem a Pfentzelem. „Před zápasem se nás ptali na Slavii, jestli je to dobrý tým. Tak teď už to vědí,“ usmál se Tijani. „Porovnávali jsme taky fyzickou přípravu, ta naše byla asi tvrdší,“ prozradil další téma rozhovoru. „Popřáli nám hodně štěstí v Lize mistrů,“ dodal Belaid.

V brance odchytal devadesát minut Martin Vaniak. „Hrajeme stejným systémem jako v Mostě, rychle jsme si na sebe zvykli,“ řekl místním novinářům z deníku Sport, na jejichž zpravodajství ze soustředění se můžete v dalších dnech těšit.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články