Slavia se vrátila do Prahy

PRAHA – Soustředění v německém Bad Göggingu v neděli skončilo. Od pondělí tak hráči pokračují v přípravě opět v Praze. Generálku před ligou odehrají v neděli 27. července v Edenu proti reprezentaci Íránu...
PRAHA – Soustředění v německém Bad Göggingu v neděli skončilo. Od pondělí tak hráči pokračují v přípravě opět v Praze. Generálku před ligou odehrají v neděli 27. července v Edenu proti reprezentaci Íránu.

Do poslední chvíle probíhala jednání o třetím zápase, který by Slavia v Německu odehrála, zápas se ale bohužel nepodařilo zorganizovat.

„V Německu jsme našli ideální podmínky pro trénink i regeneraci, odehráli jsme tady dva přípravné zápasy, i když to nebyli soupeři tak zvučných jmen, jako tomu mělo být v Itálii,“ zhodnotil soustředění trenér Karel Jarolím.

„Museli jsme sice změnit místo působiště, ale soustředění přesto splnilo svůj účel. Chyběl mu jen třetí zápas. Ale před 3. předkolem Ligy mistrů nás ještě prověří další zápasy,“ uzavřel trenér.

„Určitě si nemáme na co stěžovat, máme za sebou kvalitní tréninky. Jedinou negativní věcí celého pobytu bylo to, že chyběl třetí soupeř. Ale na druhou stranu i kdybychom nakonec hráli s Laziem a porazili ho, po prvním neúspěchu v soutěžním zápase by na to stejně všichni zapomněli. Cestování mně nevadilo, jsem na něj zvyklý,“ řekl před odjezdem domů Martin Vaniak.

„I když se nejednalo o ty nejsilnější soupeře, mám z obou odehraných zápasů dobrý pocit,“ uzavřel kapitán Erich Brabec.

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články