Čtvrteční trénink v krásném počasí

EDEN – Krásné letní počasí zpříjemnilo našim fotbalistům čtvrteční odpolední trénink v Edenu. Na tréninkovém hřišti za stadionem byl druhý v pořadí, první fázi měli slávisté dopoledne.
EDEN – Krásné letní počasí zpříjemnilo našim fotbalistům čtvrteční odpolední trénink v Edenu. Na tréninkovém hřišti za stadionem byl druhý v pořadí, první fázi měli slávisté dopoledne.

Na rozdíl od Strahova jsou slávisté v bezprostředním kontaktu s mládežnickými týmy, takže před úvodní rozcvičkou žáci Slavie obklopili hřiště a svým starším kolegům pěkně nahlas zatleskali za jejich výkon v derby.

I když slávisty nečeká o víkendu žádný zápas, trénovalo se v tradičním ostrém tempu, do hry mezi dvěma týmy se kromě obou asistentů zapojil i trenér Karel Jarolím.

Tento týden není mistrovský tým komplet díky reprezentačním povinnostem, i když to, jak jsme si už zvykli, neznamená absenci českých fotbalistů, ale našich zahraničních opor – chybí Matej Krajčík, Tijani Belaid a také Mickael Tavares. Dušan Švento se musel kvůli nedoléčenému zranění z reprezentačního srazu omluvit.

Dobrou zprávou je také to, že s týmem po dlouhé pauze už trénuje František Dřížďal, naplno se v útoku proháněl i Goce Toleski.

Nejbližší ligové utkání čeká vedoucí tým tabulky příští neděli proti Kladnu.

Aktuálně

TOTÁLN! HATTRICK. Všechny díly na Slavia TV

včera
Prožijte nezapomenutelný ročník 2020/21 ještě jednou! Pětidílný seriál TOTÁLN! HATTRICK má za sebou všech pět epizod. Připomeňte si je v článku.

Forma? O tu strach nemám. Chci být dál přínosem

před 2 dny
Na startu roku 2022 prodělal covid, za spoluhráči do Portugalska přicestoval v sobotu. „Jsem moc rád, že tady můžu konečně být,“ těší Alexandera Baha.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 pro ročník 2009

před 3 dny
Díky velkému zájmu jsou kapacity slávistického letního fotbalového kempu vyčerpány. Jediná volná místa zbývají na kempu pro hráče ročníku 2009, na který je stále možnost se přihlásit.

Další články