Krajčík s Belaidem reprezentovali | SK Slavia Praha

Krajčík s Belaidem reprezentovali

PRAHA - Záložník Slavie Matej Krajčík odehrál za slovenský reprezentační tým celých devadesát minut, v San Marinu Slovensko vyhrálo 3:1.
PRAHA - Záložník Slavie Matej Krajčík odehrál za slovenský reprezentační tým celých devadesát minut, v San Marinu Slovensko vyhrálo 3:1. Za Slováky se trefili Šesták, Kozák a Karhan. Krajčík byl tentokrát jediným slávistou ve slovenském dresu, Dušan Švento nemohl nastoupit kvůli nedoléčenému zranění. Tunisko doma rozstřílelo Seychelly 5:0, Tijani si připsal tři gólové asistence a odehrál celý zápas - tuto informaci nám potvrdil sám fotbalista. Kapverdy v Tanzanii prohrály 1:3.

San Marino - Slovensko 1:3 (1:2)

Branky: 45. Selva - 32. Šesták, 39. Kozák, 50. Karhan

San Marino: Simoncini - Bacciocchi (46. Albani), Della Valle, Simoncini (83. Vitaioli), Mauro Marani - Michele Marani, Valentini, Vannucci, Berretti (71. Bonini) - Manuel Marani, Selva

Slovensko: Kamenár - Krajčík, M. Petráš, Kratochvíl, M. Čech - Borbély (46. Karhan) – Šesták (84. P. Petráš), J. Kozák, Jendrišek - Vittek, Mintál (62. Jakubko)

Tunisko - Seychelly 5:0 (4:0)