Béčko vyhrálo dva zápasy nad Žižkovem

Béčko Slavie vyhrálo dva přípravné zápasy nad Viktorií Žižkov B, v prvním zajistily vítězství 5:0 branky Kolaříka, Duranského, Pázlera, Zierise a Vyhnala, v tom druhém pak dal dvě branky testovaný útočník z Burkina Faso Ouedraogo, který jimi zajistil vítězství 2:1. Hrálo se na Strahově na hřišti u nafukovací haly.

Béčko Slavie vyhrálo dva přípravné zápasy nad Viktorií Žižkov B, v prvním 5:0 dali branky Kolařík, Duranski, Pázler, Zieris a Vyhnal, v tom druhém pak dal dvě branky testovaný útočník z Burkina Faso Ouedraogo, který jimi zajistil vítězství 2:1. Hrálo se na Strahově na hřišti u nafukovací haly. Dalším testovaným útočníkem je Al Hassan z Ghany.

I.zápas:

Slavia B - Viktoria B 5:0 (4:0)

Branky:  3. Kolařík, 16. Duranski, 20. Pázler, 30. Zieris, 71. Vyhnal

Slavia B: Valeš - Kaufman (63' Galus), Zieris (65' Mikula), Neuberg, Palko - Hůrka, Kolařík, Duranski (41'), Klimeš (58' Tománek), Pázler - Zákostelský (41' Vyhnal)

II.zápas:

Slavia B - Viktoria B 2:1 (2:0)

Branky:   2. a 24. Ouedraogo - 48. Forwarczni 

Slavia B:  Malina (41' Pokorný) - Galus, Procházka, Mikula, Grohol - Kučera, Šimeček (41' Duranski), Tománek, Hájek - Ouedraogo, Al Hassan

Zkoušení hráči: Ouedraogo (Burkina Faso), Al Hassan (Ghana)

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články