Informace o venkovním zápase s APOELEM

PRAHA – Slavia v prvním utkání play-off Ligy mistrů letí na Kypr k duelu s APOELem FC. Klub ve spolupráci s cestovní kanceláří Invia pořádá letecký zájezd s týmem. Vstupenky na zápas budou od pátku do neděle v prodeji v Edenu.

Vstupenky na utkání

Sektor hostů je umístěný na severní tribuně v sektorech 210, 211, 212 a 115 a 116. Celková kapacita je 1 200 míst. Cena vstupenky je 15 euro, v přepočtu 400 korun. Každý fanoušek, který si lístek koupí, uvede své jméno a kontaktní telefon během svého pobytu na Kypru. Počet vstupenek k prodeji jedné osobě není limitován.

Vstupenky budou v prodeji v pátek 11. srpna na pokladnách v Edenu u vstupu č. 4 od 10 do 16:30 a poté opět po skončení utkání s Jihlavou. Lístky je možné platit pouze v hotovosti.

V
sobotu 12. srpna a v neděli 13. srpna se budou vstupenky prodávat ve fanshopu v Edenu během otevírací doby 10 – 17 hodin. I ve fanshopu je možné platit lístky pouze v hotovosti.

Pokud si lístky nemůžete koupit v Praze, kontaktujte nás na emailu jana.kaufnerova@slavia.cz, po individuální domluvě bude možný prodej lístků v Nikósii. 

Upozorňujeme, že na pokladnách stadionu APOELu nebudou vstupenky do sektoru hostů v prodeji.

Letecký zájezd s klubem

Slavia nabízí fanouškům možnost cestovat letadlem s týmem. Zájezd pro klub pořádá cestovní kancelář Invia a přihlašování fanoušků bude probíhat výhradně přes web Invie a přes pobočky Invie do pátku 11. srpna 12:00.

Odlet je v pondělí 14. srpna v 11 hodin z Ruzyně, předpokládaný odlet z Kypru ve středu 16. srpna v 11 hodin tamějšího času. 

Cena zájezdu je 12 990 korun při ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (příplatek 1 750 korun za jednolůžkový pokoj anebo v případě konečného neobsazení pokoje druhou osobou). V ceně je letenka včetně tax a poplatků, ubytování v tříhvězdičkovém hotelu Classic v Nikósii se snídaní, veškeré transfery na hotel, zápas a letiště. V ceně je i vstupenka na utkání, kdy si při koupi zájezdu zvolte variantu, zda si přejete lístek na hlavní tribunu nebo do kotle.

Do řecké části Kypru, kde budou fanoušci ubytovaní a kde se bude hrát utkání, lze cestovat na platný občanský průkaz. Vzhledem k situaci doporučujeme vzít si s sebou cestovní pas. Vstup do turecké části Nikósie je pouze na cestovní pas, ale fanouškům vstup důrazně nedoporučujeme.

Aktuálně

Juniorka: Vítězný obrat zápasu s Kolínem

včera
V dalším přípravném zápase cestovala juniorka do Kolína, kde se utkala s domácím divizním celkem. Sešívaní utkání zvládli otočit a zvítězili 2:1.

Jsme zkušenější než loni. Víme, do čeho jdeme

včera
Sešívaní v neděli odstartují ligovou sezonu v Olomouci. „Ambice vedení jsou hrát o titul," říká trenér Trpišovský.

Do nové sezony v historické trikoloře

včera
Národní barvy. Červená, bílá a modrá. Tato kombinace bude Slavii provázet v celé sezoně.

Další články