Na 303. derby v dresech!

Slávisté se se stříbrnou sezonou 2021/22 rozloučí 303. derby proti Spartě. Přijďte v dresu! Pokud dres nemáte, pořiďte si ho ve fanshopu za zvýhodněnou cenu!

Brány Edenu se v neděli otevřou v 15:30, k zápasu bude připravený bohatý doprovodný program. Před zápasem si ve fanzóně můžete zasoutěžit na FORTUNA Střelnici. O poločase můžete zatleskat slávistkám, které v sobotu oslavily titul. Utkání je vyprodané, tak přijďte včas, abyste se vyhnuli frontám.

„Těšíme se na fanoušky. Doufám, že se hezky rozloučíme se sezonou. Nebyla to žádná tragédie, to jsou jiné věci na světě. Jednou se i na tuhle sezonu bude vzpomínat. Jeden soupeř byl prostě v lize letos lepší. Věřím, že klukům přijde za sezonu poděkovat celý stadion,“ těší se na velkou návštěvu asistent trenéra Jaroslav Köstl.

Na utkání přijďte v dresu, pokud dres nemáte, fanshop má pro vás připravenou speciální akci na dresy, která platí pouze v neděli. Replika dresu bude ve Fanshopu k dostání za akční cenu 1499 Kč.

Pokud jste permanentkář a nemůžete slávisty na utkání podpořit, uvolněte své místo do opětovného prodeje. Podrobný návod na odhlášení najdete zde.

Zároveň žádáme fanoušky, aby se vyvarovali jakéhokoliv nezodpovědného chování, které by mohlo vést k potrestání klubu uzavřením části stadion pro další zápasy.

Aktuálně

Titul pro U17! Patnáctka na jaře bez ztráty bodu

včera
Pěti góly si sedmnáctka zařídila další vítězství, po kterém slaví ligový titul. Kategorie U15 navýšila vítěznou sérii na třináct utkání. Žáci si zastříleli na severu Čech. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

O gólech, zklamání, synovi i nové smlouvě

včera
Řečí statistik suverénně nejlepší ročník v kariéře, bohužel bez zisku trofeje. Ibrahim Traoré ale dostane možnost nápravy, se Slavií prodloužil smlouvu do června 2024. „Příběh pokračuje,“ těší záložníka z Pobřeží slonoviny a střelce důležitých branek na evropské scéně.

Ibrahim Traoré pokračuje ve Slavii

včera
Úspěšné spojení Ibrahim Traoré - Slavia pokračuje dál! Záložník z Pobřeží slonoviny po sezoně prodloužil v Edenu smlouvu o dva roky. Nový kontrakt platí do června 2024 a jeho součástí je i klauzule o možné spolupráci po konci kariéry v rámci skautského oddělení SKS.

Další články