ONLINE: OD 14:00 DERBY ŽEN

Fotbalistky Slavie dnes čeká nejdůležitější zápas podzimu, kdy na svém hřišti v Horních Měcholupech přivítají soupeřky ze Sparty. Utkání můžete sledovat živě!

Branku bude střežit jednička Olívie Lukášová, na pravé straně obrany bude pracovat Gabriela Šlajsová, levou stranu obstará Michaela Khýrová. Ve středu obrany nastoupí sehraná dvojice Simona Necidová s kapitánkou Dianou Bartovičovou. Pozici defenzivního štítu zajistí Veronika Pincová, útok budou podporovat Martina Šurnovská a Tereza Krejčiříková. Na stranách zálohy nastoupí Franny Černá a Tereza Szewiezková. Na hrotu útoku nastoupí Tereza Kožárová. 

Utkání můžete sledovat živě od 14:00 na kanálu - bit.ly/StreamSlaviaSparta

Sestava: Lukášová, Necidová, Bartovičová, Khýrová, Šlajsová, Šurnovská, Krejčiříková, Pincová, Černá, Szewieczková, Kožárová

Lavička: Fuchsová, Sladká, Huvarová, Divišová, Veselá, Růžičková, Lamti

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články