ONLINE: OD 14:00 DERBY ŽEN

Fotbalistky Slavie dnes čeká nejdůležitější zápas podzimu, kdy na svém hřišti v Horních Měcholupech přivítají soupeřky ze Sparty. Utkání můžete sledovat živě!

Branku bude střežit jednička Olívie Lukášová, na pravé straně obrany bude pracovat Gabriela Šlajsová, levou stranu obstará Michaela Khýrová. Ve středu obrany nastoupí sehraná dvojice Simona Necidová s kapitánkou Dianou Bartovičovou. Pozici defenzivního štítu zajistí Veronika Pincová, útok budou podporovat Martina Šurnovská a Tereza Krejčiříková. Na stranách zálohy nastoupí Franny Černá a Tereza Szewiezková. Na hrotu útoku nastoupí Tereza Kožárová. 

Utkání můžete sledovat živě od 14:00 na kanálu - bit.ly/StreamSlaviaSparta

Sestava: Lukášová, Necidová, Bartovičová, Khýrová, Šlajsová, Šurnovská, Krejčiříková, Pincová, Černá, Szewieczková, Kožárová

Lavička: Fuchsová, Sladká, Huvarová, Divišová, Veselá, Růžičková, Lamti

Aktuálně

Bratři Pudilové: Společně za snem

včera
Sešívaná dvojčata Adam a Miloš Pudilovi zažívají skvělou sezonu. Po posledním domácím zápase Slavie U19, ve kterém se oba trefili, promluvili o svém posunu, zápasech za A-tým i plánech na společnou dovolenou.

U17 oslavila zisk mistrovského titulu

včera
Slávisté z kategorie U17 se stali mistry v I. Celostátní dorostenecké lize pro soutěžní ročník 2021/2022. Mladší dorostenci oslavili vítězství v ročníku po posledním domácím utkání v sobotu na Xaverově.

U19: Výhra v předposledním kole, titul na dosah

včera
Slávistická devatenáctka zvítězila 4:2 nad Mladou Boleslaví a přiblížila se titulu. Trefili se bratři Pudilové, David Planka a Ondřej Kričfaluši.

Další články