ONLINE: Od 15:00 v Ďolíčku s Pardubicemi

Sešívaní hrají v neděli od 15:00 v Ďolíčku s Pardubicemi. Jakou sestavu vybral trenér Jindřich Trpišovský?

Oproti zápasu s Maccabi Haifa udělal hlavní trenér pět změn. V záloze nastoupí místo Petra Ševčíka, Ondřeje Lingra a Petera Olayinky Tomáš Holeš, Jakub Hromada a Srdjan Plavšić. Po zdravotních problémech a jednom vynechaném utkání se vrací do základní jedenáctky také Nicolae Stanciu. Na hrotu hraje od začátku Michael Krmenčík, Jan Kuchta je připraven na lavičce. 

Kromě dlouhodobě zraněných Davida Hovorky a Lukáše Provoda chybí ze zdravotních důvodů Petr Ševčík, Daniel Samek, Ondřej Kúdela, Stanislav Tecl, Ladislav Takács a Jan Bořil.

Utkání začíná v 15:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

Sestava: Mandous – Bah, Ousou, Kačaraba, Oscar – Holeš, Hromada – Masopust, Stanciu, Plavšić – Krmenčík
Lavička: Kolář, Olayinka, Kuchta, Ekpai, Madsen, Traoré, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

TOTÁLN! HATTRICK. Všechny díly na Slavia TV

včera
Prožijte nezapomenutelný ročník 2020/21 ještě jednou! Pětidílný seriál TOTÁLN! HATTRICK má za sebou všech pět epizod. Připomeňte si je v článku.

Forma? O tu strach nemám. Chci být dál přínosem

před 2 dny
Na startu roku 2022 prodělal covid, za spoluhráči do Portugalska přicestoval v sobotu. „Jsem moc rád, že tady můžu konečně být,“ těší Alexandera Baha.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 pro ročník 2009

před 3 dny
Díky velkému zájmu jsou kapacity slávistického letního fotbalového kempu vyčerpány. Jediná volná místa zbývají na kempu pro hráče ročníku 2009, na který je stále možnost se přihlásit.

Další články