ONLINE: Od 17:00 na Bohemians, v základu Musa

Jarní soutěžní část započnou sešívaní na hřišti Bohemians, kde je od 17:00 čeká po zimní přestávce 21. kolo FORTUNA:LIGY.

Sešívaní začínají jarní část FORTUNA:LIGY 2019/20 v Ďolíčku, kde se v rámci vršovického derby utkajíí od 17:00 s Bohemians. Ve 21. kole se trenér Jindřich Trpišovský nemůže spolehnout kromě Davida Hovorky i na služby Laca Takácse, který si ze soustředění přinesl zdravotní problém. Důvodem k optimismu je naopak ale uzdravení Nicolaeho Stancia a Ibrahima Traorého. Poslední jmenovaný začíná utkání v základní sestavě, Nico je pak na lavičce náhradníků. Na ni společně s ním usednou tři zimní posily sešívaného celku Mohamed Tijani, David Zima a Patrik Hellebrand.

Soutěžní debut ve slávistickém dresu si po hostování a skvělých výkonech na soustředění odbude mladý chorvatský útočník Petar Musa. Utkání je zároveň ale netradiční i pro dalšího muže, a to Lukáše Provoda, který naskočí do zápasu na postup defenzivního záložníka.

Utkání vysílá v přímém přenosu O2 TV Sport. Studio začíná v 16:30.

Sestava: Ondřej Kolář – Vladimír Coufal, Michal Frydrych, Ondřej Kúdela, Jan Bořil – Petr Ševčík, Lukáš Provod – Lukáš Masopust, Ibrahim Traoré, Peter Olayinka – Petar Musa

Lavička: Přemysl Kovář, Tomáš Holeš, Mohamed Tijani, David Zima, Nicolae Stanciu, Stanislav Tecl, Patrik Hellebrand

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně v Ďolíčku, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Liberce

před 2 dny
Poslední výjezd v letošní sezoně nás čeká do Liberce, v neděli 5. července tam změříme síly s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

V neděli od 17:00 v Liberci

před 2 dny
Poslední venkovní utkání letošní sezony odehrají sešívaní v neděli od 17:00 na hřišti Liberce. V preview zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a záložník Patrik Hellebrand.

B-tým: V Písku výhra po penaltách

01.07.2020
Cestu Metal Conexion Cup Letní ligou uzavřela rezerva Slavie výhrou po pokutových kopech na půdě Písku.

Další články