ONLINE: Od 17:00 na Bohemians, v základu Musa

Jarní soutěžní část započnou sešívaní na hřišti Bohemians, kde je od 17:00 čeká po zimní přestávce 21. kolo FORTUNA:LIGY.

Sešívaní začínají jarní část FORTUNA:LIGY 2019/20 v Ďolíčku, kde se v rámci vršovického derby utkajíí od 17:00 s Bohemians. Ve 21. kole se trenér Jindřich Trpišovský nemůže spolehnout kromě Davida Hovorky i na služby Laca Takácse, který si ze soustředění přinesl zdravotní problém. Důvodem k optimismu je naopak ale uzdravení Nicolaeho Stancia a Ibrahima Traorého. Poslední jmenovaný začíná utkání v základní sestavě, Nico je pak na lavičce náhradníků. Na ni společně s ním usednou tři zimní posily sešívaného celku Mohamed Tijani, David Zima a Patrik Hellebrand.

Soutěžní debut ve slávistickém dresu si po hostování a skvělých výkonech na soustředění odbude mladý chorvatský útočník Petar Musa. Utkání je zároveň ale netradiční i pro dalšího muže, a to Lukáše Provoda, který naskočí do zápasu na postup defenzivního záložníka.

Utkání vysílá v přímém přenosu O2 TV Sport. Studio začíná v 16:30.

Sestava: Ondřej Kolář – Vladimír Coufal, Michal Frydrych, Ondřej Kúdela, Jan Bořil – Petr Ševčík, Lukáš Provod – Lukáš Masopust, Ibrahim Traoré, Peter Olayinka – Petar Musa

Lavička: Přemysl Kovář, Tomáš Holeš, Mohamed Tijani, David Zima, Nicolae Stanciu, Stanislav Tecl, Patrik Hellebrand

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně v Ďolíčku, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Třetí díl Řečnického klubu s Janem Bořilem

včera
V úterý se můžete těšit na třetí díl Řečnického klubu! Tentokrát bude hostem člen A-týmu Slavie, a to rovnou kapitán Jan Bořil!

Gareth Hughes a Slavia: Blízký vztah na dálku

před 3 dny
„Za Slavií všude jezdíme,“ slibuje jeden z nejznámějších chorálů našich fanoušků. Aby ale za Slavií všude jezdil člověk, jehož domov dělí od Edenu vzdušnou čarou 1300 kilometrů, to už stojí za zvláštní zmínku.

Důvěra je klíčová, shodují se trenéři

27.03.2020
Trenéři Pavel Trávník, jako hlavní trenér, a Jan Bauer, jako jeho asistent, u nejstarší dorostenecké kategorie U19 nyní s hráči musí komunikovat jinak než jsou zvyklí. Shodují se ovšem na tom, že důvěra je v tomto období klíčová.

Další články