ONLINE: Od 19:30 venku proti Liberci

V rámci 19. kola FORTUNA:LIGY hrají sešívaní od 19:30 v Liberci.

Trenér Jindřich Trpišovský neměl pro utkání na severu Čech k dispozici lehce zraněného Stanislava Tecla, Jakuba Hromadu a Davida Hovorku. K zápasu nejsou připraveni ani Jaroslav Zelený a Tomáš Holeš, kteří jsou ale po zranění zpět v tréninkovém procesu. 

V bráně chytá tradiční opora Ondřej Kolář, v obraně před ním nastupuje čtveřice Vladimír Coufal, Laco Takács, Ondřej Kúdela a Jan Bořil. Post defenzivního záložníka obsadil Tomáš Souček, před kterým operují Nico Stanciu a Ibrahim Traoré. Z křídelních pozic podporují osamoceného útočníka Milana Škodu Petr Ševčík a Peter Olayinka.

Utkání vysílá v přímém přenosu O2 TV Fotbal. Studio začíná v 19:00.

Sestava: Kolář – Coufal, Takács, Kúdela, Bořil – Souček – Ševčík, Traoré, Stanciu, Olayinka – Škoda
Náhradníci: Kovář – van Buren, Provod, Frydrych, Masopust, Júsuf, Hora

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně v Liberci, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Slavisté odletěli do dánského Herningu

dnes
Slávisté odletěli z Letiště Václava Havla do Herningu, kde je čeká odveta play-off Ligy mistrů proti domácímu FC Midtjylland. Utkání se odehraje ve středu od 21:00.

Béčko porazilo Sokolov 5:0. Sima a Křišťan pálili dvakrát

včera
Slávisté navázali na první výhru sezony z minulého kola a na domácím hřišti porazili ještě v minulé sezoně druholigový Sokolov vysoko 5:0. Dvěma góly se prosadil senegalský útočník Abdallah Sima.

Snažím se plnit roli, se kterou jsem přišel

včera
Poprvé v základní sestavě nastoupil proti Slovácku Jan Kuchta, který hned v úvodu zápasu zařídil penaltu. „Jsem za to hrozně šťastný,“ říká.

Další články