ONLINE: Od 19:30 venku proti Liberci

V rámci 19. kola FORTUNA:LIGY hrají sešívaní od 19:30 v Liberci.

Trenér Jindřich Trpišovský neměl pro utkání na severu Čech k dispozici lehce zraněného Stanislava Tecla, Jakuba Hromadu a Davida Hovorku. K zápasu nejsou připraveni ani Jaroslav Zelený a Tomáš Holeš, kteří jsou ale po zranění zpět v tréninkovém procesu. 

V bráně chytá tradiční opora Ondřej Kolář, v obraně před ním nastupuje čtveřice Vladimír Coufal, Laco Takács, Ondřej Kúdela a Jan Bořil. Post defenzivního záložníka obsadil Tomáš Souček, před kterým operují Nico Stanciu a Ibrahim Traoré. Z křídelních pozic podporují osamoceného útočníka Milana Škodu Petr Ševčík a Peter Olayinka.

Utkání vysílá v přímém přenosu O2 TV Fotbal. Studio začíná v 19:00.

Sestava: Kolář – Coufal, Takács, Kúdela, Bořil – Souček – Ševčík, Traoré, Stanciu, Olayinka – Škoda
Náhradníci: Kovář – van Buren, Provod, Frydrych, Masopust, Júsuf, Hora

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně v Liberci, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Tomáš Souček dostal svolení odletět do Londýna

včera
Tomáš Souček dostal povolení od vedení klubu odletět do Londýna k jednání s West Ham United FC.

Prohlídky stadionu s legendou vyprodány!

včera
Aktualizace: Prohlídky stadionu a muzea Slavie s legendou jsou vyprodány. Na každou z pěti prohlídek se mohl přihlásit omezený počet zájemců. Brzy se mohou fanoušci těšit na další zajímavé akce, které pro ně připravujeme.

Do ofenzivy to byl mnohem lepší výkon, těší trenéra

před 3 dny
Sešívaní remizovali v druhém přípravném zápase s Českými Budějovicemi 3:3. ​„Přípravné zápasy jsou vždy nahoru dolů," říká Jindřich Trpišovský.

Další články