Po návratu ze soustředění došlo k zúžení kádru

PRAHA – Po návratu ze soustředění v Turecku došlo k zúžení kádru. V A-týmu už nebude pokračovat Milan Nitrianský, záložník Josef Bazal odchází na půlroční hostování na Žižkov.
„Došlo k zúžení kádru, do kterého se Milan Nitrianský nevešel. Na jeho pozici je přetlak, k dispozici máme lepší hráče,“ vysvětlil trenér Miroslav Beránek. Obránce Slavie se tak nyní připravuje s juniorkou. Na půlroční hostování do Viktorie Žižkov odchází kvůli co možná největšímu zápasovému vytížení záložník Josef Bazal, který už v roce 2014 v tomto druholigovém klubu úspěšně hostoval.

Ve Slavii zároveň definitivně končí i Martin Juhar, se kterým se vedení klubu dohodlo na ukončení smlouvy. Jakub Petr se pak vrací do Olomouce. Slavia se dohodla s jeho mateřským klubem na ukončení hostování v Edenu.

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články