Se vstupenkou nebo permicí na Slavii pro slevu do Knihy Dobrovský!

Knihy Dobrovský a Slavia přichystaly pro slávistické fanoušky dlouhodobou akci. V pobočce Knihy Dobrovský v NC Eden mohou majitelé permanentek a vstupenek na domácí zápasy uplatnit na nákup knih slevu 10 procent. Slevu můžete využít už od zápasu s Plzní.

V pobočce Knihy Dobrovský v Nákupním centru Eden mohou fanoušci získat slevu 10 procent na celý sortiment s výjimkou učebnic, dárkových poukazů a již zlevněného zboží. Akce platí na veškerý sortiment, tedy i například na kalendáře a jiné neknižní zboží. Slevu nelze kombinovat s dalšími slevami.

Slevu získá každý fanoušek po předložení platné permanentní vstupenky (permanentky na sezonu 2017/2018 bude možné využít do 30. června, poté bude možné slevu čerpat jen na permanentky na ročník 2018/2019) a vstupenky na domácí zápas Slavie, kdy je slevu možné využít pouze v den utkání uvedeného na vstupence.

Aktuálně

Máme svůj styl a nechceme od něj ustupovat ani tady

včera
Jindřich Trpišovský na tiskové konferenci před skupinovým utkáním Ligy mistrů proti Interu Milán dal jasně najevo, jak chce, aby se hráči prezentovali. „Máme svůj styl a nechceme od něj ustupovat ani tady."

Zápas nejedeme jenom odehrát, chceme uspět

včera
Tomáš Souček na tiskové konferenci před utkáním na půdě milánského Interu vylučoval, že jde tým zápas jenom užít. ​„Chceme na San Siru rozhodně uspět."

SROVNÁNÍ FORMY: Inter Milán

včera
V úterý večer čeká sešívané první skupinové utkání Ligy mistrů proti Interu Milán. Statistika naznačuje, že se máme na co těšit – oba týmy totiž zatím u sebe doma dominují.

Další články