Se vstupenkou nebo permicí na Slavii pro slevu do Knihy Dobrovský!

Knihy Dobrovský a Slavia přichystaly pro slávistické fanoušky dlouhodobou akci. V pobočce Knihy Dobrovský v NC Eden mohou majitelé permanentek a vstupenek na domácí zápasy uplatnit na nákup knih slevu 10 procent. Slevu můžete využít už od zápasu s Plzní.

V pobočce Knihy Dobrovský v Nákupním centru Eden mohou fanoušci získat slevu 10 procent na celý sortiment s výjimkou učebnic, dárkových poukazů a již zlevněného zboží. Akce platí na veškerý sortiment, tedy i například na kalendáře a jiné neknižní zboží. Slevu nelze kombinovat s dalšími slevami.

Slevu získá každý fanoušek po předložení platné permanentní vstupenky (permanentky na sezonu 2017/2018 bude možné využít do 30. června, poté bude možné slevu čerpat jen na permanentky na ročník 2018/2019) a vstupenky na domácí zápas Slavie, kdy je slevu možné využít pouze v den utkání uvedeného na vstupence.

Aktuálně

Cítím obrovskou hrdost na tým

dnes
Sešívaní po prohře 3:4 na půdě Chelsea ukončili své tažení evropskými poháry: ​„Celá sezona, kterou jsme v Evropě odehráli, pro nás představuje obrovskou zkušenost," řekl na tiskové konferenci trenér Jindřich Trpišovský, na které došlo i na dotaz jeho syna.

Jdeme tím správným směrem, říká střelec Ševčík

dnes
Dvěma slepenými góly dokázal Petr Ševčík výrazně zdramatizovat utkání na Chelsea. „Já tolik gólů nedávám, schoval jsem si to na tenhle zápas," řekl střelec dvou branek.

Tři góly Chelsea na postup nestačily

včera
Slavia prohrála s Chelsea v Londýně 3:4, a s UEFA Europa League se tak loučí. Po bojovném výkonu v druhém poločasu odchází však sešívaní se vztyčenou hlavou.

Další články