Se vstupenkou nebo permicí na Slavii pro slevu do Knihy Dobrovský!

Knihy Dobrovský a Slavia přichystaly pro slávistické fanoušky dlouhodobou akci. V pobočce Knihy Dobrovský v NC Eden mohou majitelé permanentek a vstupenek na domácí zápasy uplatnit na nákup knih slevu 10 procent. Slevu můžete využít už od zápasu s Plzní.

V pobočce Knihy Dobrovský v Nákupním centru Eden mohou fanoušci získat slevu 10 procent na celý sortiment s výjimkou učebnic, dárkových poukazů a již zlevněného zboží. Akce platí na veškerý sortiment, tedy i například na kalendáře a jiné neknižní zboží. Slevu nelze kombinovat s dalšími slevami.

Slevu získá každý fanoušek po předložení platné permanentní vstupenky (permanentky na sezonu 2017/2018 bude možné využít do 30. června, poté bude možné slevu čerpat jen na permanentky na ročník 2018/2019) a vstupenky na domácí zápas Slavie, kdy je slevu možné využít pouze v den utkání uvedeného na vstupence.

Aktuálně

Sledujte živě tiskovou konferenci. Od 16:00 na Slavia TV

dnes
Sešívaný podzim ještě nekončí! V úterý 18. prosince proběhne ve slávistickém muzeu představení nových posil.

Klíčové bylo, že jsme skórovali první, ví Kolář

včera
Sešívaná jednička mezi tyčemi podržela Slavii v Jablonci hned několikrát. ​„Nějaké zákroky jsem měl, důležité ale je, že jsme utkání zvládli jako tým," má jasno Kolář.

Jeden z nejtěžších zápasů podzimu. Podržela nás vůle a bojovnost

včera
Rok 2018 uzavřela Slavia výhrou 2:0 v na severu Čech. „Podržel nás Ondra Kolář, pak také síla vůle a bojovnost," řekl po zápase s Jabloncem trenér Jindřich Trpišovský.

Další články