Škoda šancí, mohlo to být výborné vítězství

Jan Kuchta po bezbrankové remíze s Leicesterem chválil Ondřeje Koláře a hlavně Lukáše Provoda. „Znovu odehrál fantastický zápas," smekl před spoluhráčem útočník sešívaných.

Jak těžké bylo pro vás jako útočníka prosazovat se proti aktuálně třetímu celku Premier League?
„Bylo to strašně těžké. Měli jsme nějaké náznaky, já osobně několik pološancí. Mohli jsme je vyřešit lépe. Myslím si, že nás s Abdallahem Simou dobře pokrývali. Je škoda, že jsme neskórovali, mohlo to být pro nás výborné vítězství."

Na druhou stranu soupeř také několikrát nebezpečně zahrozil...
„Přesně tak, musíme být rádi za remízu, máme přijatelný výsledek do odvety. Kdybychom venku skórovali, budou to mít velmi těžké. Zápas bude otevřený."

Byl Leicester nejobtížnějším soupeřem, kterému jste v letošní sezoně čelili?
„Jsou nesmírně silní a zkušení. Měli jsme takové schéma, že jsme chtěli hrát aktivně. Mojí vinou a ofsajdy jsme naše příležitosti bohužel nevyužili. To mě moc mrzí, zápas mohl dopadnout v náš prospěch."

Čisté konto proti týmu, který má v kádru řadu nesmírně nebezpečných hráčů, potěší?
„Je to tak. Ondra Kolář jim chytil tutovou šanci. Obránci i záložní řada hráli skvěle. A musím znovu zmínit Lukáše Provoda, který po několikáté v řadě odehrál fantastický zápas. Vlastně všichni hráči, jsem za ně moc rád a máme šanci do odvety."

Aktuálně

Rangers FC: Ze dna k titulu po deseti letech

včera
Slávisté ve čtvrtek vyzvou skotské Rangers, kteří o víkendu oslavili první titul po deseti letech. Celek z Glasgow má jednu z nejbohatších historií ve světovém fotbale.

Výhra se štěstím, z převahy jsme měli vytěžit víc

před 2 dny
Jindřich Trpišovský po vybojovaném vítězství nad Baníkem Ostrava hledal příčiny nervózní druhé půle a ocenil výkon nově složené stoperské dvojice i Lukáše Masopusta.

Tři body jsou naše, druhá půle je velkou výstrahou

před 2 dny
Jan Bořil dovedl svůj tým proti Baníku Ostrava k výhře. Po závěrečném hvizdu ale úsměvy nerozdával. „Ve druhé půli jsme nehráli týmově. Museli jsme si to v kabině vyříkat,“ přiblížil chvilky po zápase kapitán sešívaných.

Další články