Vstupenky na Baník v prodeji v Edenu

Slavia v 10. kole jede k venkovnímu zápasu s Baníkem Ostrava. Lístky do sektoru hostů budou v předprodeji v Edenu.

Utkání s Baníkem se hraje v neděli 30. září od 15 hodin na Městském stadionu ve Vítkovicích. Kapacita sektoru hostů C1 - C3 je 858 míst.

Vstupenka do sektoru hostů stojí 250 korun. Lístky se budou prodávat v předprodeji v Edenu od neděle 23. září, zbytek neprodané kapacity půjde do prodeje přímo na místě na pokladnách u sektoru hostů hodinu a půl před zápasem, od 13:30. Vzhledem k očekávané vysoké návštěvě všem fanouškům doporučujeme koupit si lístek v Edenu, aby se vyhnuli frontám na místě.

Počet vstupenek na jednu osobu není omezen, prodej lístků je ve volném režimu. Upozorňujeme, že platba je možná pouze v hotovosti.

Lístky jsou v prodeji během otevírací doby pokladen u vstupu č. 4. Prodej lístků v Edenu končí v pátek 28. září v 17 hodin.

čtvrtek 27. září 14 - 18 pouze prodej lístků EL a Ostrava  
pátek 28. září        14 - 18 pouze prodej lístků EL a Ostrava
sobota 29. září 14 - 18   pouze prodej lístků EL
pondělí 1. října 14 - 17   pouze prodej lístků EL 

Aktuálně

Byli jsme dobře připraveni

před 2 dny
O výhře nad Guoanem, rychlé aklimatizaci v Portugalsku i souboji o místo v týmu mluvili po zápase Zdeněk Houštecký a Jakub Jugas.

Slavia poráží Sinobo Guoan 4:0

před 2 dny
Slavia v prvním přípravném utkání na soustředění v Portugalsku vyzvala Beijing Sinobo Guoan. Ve větrných podmínkách dokázali červenobílí svého soupeře přehrát 4:0 a připisují si tak v přípravě další výhru.

ONLINE: Prvním soupeřem Beijing Sinobo Guoan

před 2 dny
Od 14:00 hraje Slavia první přípravné utkání na soustředění v Portugalsku. Sešívaní nastoupí proti Beijingu Sinobo Guoan.

Další články