Vstupenky na Baník v prodeji v Edenu

Slavia v 10. kole jede k venkovnímu zápasu s Baníkem Ostrava. Lístky do sektoru hostů budou v předprodeji v Edenu.

Utkání s Baníkem se hraje v neděli 30. září od 15 hodin na Městském stadionu ve Vítkovicích. Kapacita sektoru hostů C1 - C3 je 858 míst.

Vstupenka do sektoru hostů stojí 250 korun. Lístky se budou prodávat v předprodeji v Edenu od neděle 23. září, zbytek neprodané kapacity půjde do prodeje přímo na místě na pokladnách u sektoru hostů hodinu a půl před zápasem, od 13:30. Vzhledem k očekávané vysoké návštěvě všem fanouškům doporučujeme koupit si lístek v Edenu, aby se vyhnuli frontám na místě.

Počet vstupenek na jednu osobu není omezen, prodej lístků je ve volném režimu. Upozorňujeme, že platba je možná pouze v hotovosti.

Lístky jsou v prodeji během otevírací doby pokladen u vstupu č. 4. Prodej lístků v Edenu končí v pátek 28. září v 17 hodin.

čtvrtek 27. září 14 - 18 pouze prodej lístků EL a Ostrava  
pátek 28. září        14 - 18 pouze prodej lístků EL a Ostrava
sobota 29. září 14 - 18   pouze prodej lístků EL
pondělí 1. října 14 - 17   pouze prodej lístků EL 

Aktuálně

Šancí jsme měli dost, mrzelo Zeleného

včera
Zklamaný byl po porážce ve Zlíně obránce Jaroslav Zelený, který po čtyřech ligových kolech naskočil v základní sestavě. „Výkon nebyl ideální, vše je ale v našich rukách," ví sešívaný obránce.

Náročný program? Výkon ovlivnil, výsledek ne

včera
Náročný program dolehl na červenobílé ve Zlíně. „Určitě to mělo vliv na výkon, který nebyl dobrý. Na výsledek ale ne," nehledal výmluvy Jindřich Trpišovský.

Chyběla nám kvalita v zakončení, litoval Škoda

včera
Sám měl v průběhu druhé půle velkou šanci ke skórování, branku však nevstřelil. ​​„Máme vše stále ve svých rukou,“ uklidňoval kapitán Milan Škoda po prohře se Zlínem.

Další články