Vstupenky na Baník v prodeji v Edenu

Slavia v 10. kole jede k venkovnímu zápasu s Baníkem Ostrava. Lístky do sektoru hostů budou v předprodeji v Edenu.

Utkání s Baníkem se hraje v neděli 30. září od 15 hodin na Městském stadionu ve Vítkovicích. Kapacita sektoru hostů C1 - C3 je 858 míst.

Vstupenka do sektoru hostů stojí 250 korun. Lístky se budou prodávat v předprodeji v Edenu od neděle 23. září, zbytek neprodané kapacity půjde do prodeje přímo na místě na pokladnách u sektoru hostů hodinu a půl před zápasem, od 13:30. Vzhledem k očekávané vysoké návštěvě všem fanouškům doporučujeme koupit si lístek v Edenu, aby se vyhnuli frontám na místě.

Počet vstupenek na jednu osobu není omezen, prodej lístků je ve volném režimu. Upozorňujeme, že platba je možná pouze v hotovosti.

Lístky jsou v prodeji během otevírací doby pokladen u vstupu č. 4. Prodej lístků v Edenu končí v pátek 28. září v 17 hodin.

čtvrtek 27. září 14 - 18 pouze prodej lístků EL a Ostrava  
pátek 28. září        14 - 18 pouze prodej lístků EL a Ostrava
sobota 29. září 14 - 18   pouze prodej lístků EL
pondělí 1. října 14 - 17   pouze prodej lístků EL 

Aktuálně

Jaroslav Köstl: Vítězství proti Chrudimi bylo zasloužené

včera
„Vítězství a postup bylo zasloužené, i když kvalita hry v některých pasážích nebyla úplně podle našich představ,“ hodnotil výhru nad Chrudimí a postup do čtvrtfinále MOL Cupu asistent Jaroslav Köstl.

Slavia postoupila do čtvrtfinále MOL Cupu

včera
Slávisté si poradili v osmifinále domácího poháru s druholigovou Chrudimí a díky výhře 3:1 postoupili do jarního čtvrtfinále MOL Cupu.

U15: V sobotu v Edenu Plánička Cup

včera
V sobotu 17. 11. se v kategorii U15 odehraje turnaj Plánička Cup.

Další články