Report ze zápasu FK Teplice vs. SK Slavia Praha | SK Slavia Praha

Report ze zápasu FK Teplice vs. SK Slavia Praha"

(1:1)
16. kolo, 28. 3. 2015
FK Teplice - SK Slavia Praha
Branky: Branka Slavie: 28. Cejnar
Komentář trenéra Petra Karocha: Prospali jsme prvních dvacet minut zápasu. Nad vodou nás celý zápas držel Radimský v brance. Celkem zlikvidoval šest čistých brankových příležitostí Teplic včetně penalty. Jako jediný z našich hráčů předvedl výborný výkon. Po dvaceti minutách jsme se trochu dostali do zápasu, ale na rozjetého soupeře to nestačilo.
2:1

Radimský - Schneider, Straka, Mareš, Bílek (40. Stojka) - Beňo, Cejnar, Bielesz (65. Douděra) - Sodoma, Lauricella, Suk (60. Kotěra)

Branka Slavie: 28. Cejnar

Dorostenci v sobotu v Ostravě proti Baníku

20. 9. 2024
Mladším dorostencům se herně i výsledkově daří. Naopak starší slávisté z U19 budou chtít odčinit porážku s Brnem. V dalším kole čeká mládežníky Baník Ostrava. Tým U19 vykopne duel na hřišti soupeře ve 14:15, U17 nastoupí hned poté v 16:30.

Třetí vítězství v řadě pro U17. Slávisté přehráli Brno

14. 9. 2024
Po reprezentačních povinnostech se slávisté vrátili vítězně do ligové soutěže. V prvním poločase se gólově prosadili střelci Petr Potměšil a dvakrát Matouš Srb. Sešívaní po přestávce udrželi svůj náskok, vyhráli v Edenu 3:1 a vévodí lize mladších dorostenců.

U19 podlehla v Edenu Zbrojovce Brno

14. 9. 2024
Starší dorostenci hráli první utkání po reprezentační přestávce proti Zbrojovce netradičně v Edenu. Lucas Németh a Samuel Pikolon zařídili dvakrát vyrovnání. Na třetí gól Brna už ale mládežníci zareagovat nedokázali a podlehli o jedinou branku.