Slavia pro školy | SK Slavia Praha
Více

Slavia pro školy

SK Slavia Praha se snaží dlouhodobě spolupracovat se školami v České republice, ať se již jedná o mateřské, základní, střední či vysoké školy. Od sezony 20233/24 navíc Slavia přichází pro školy s novým rozvojovým a edukativním společensky odpovědným projektem „Slavia rozvíjí a vzdělává“. V rámci tohoto projektu máme pro studenty a pedagogy připravenou celou řadu zajímavých akcí jako např.:

  • Atraktivní soutěže (např. výtvarné, literární atd.).
  • Možnost aktivního zapojení do klubových charitativních projektů – podpora charitativního úsilí a občanské angažovanosti mládeže).
  • Projekt na podporu rozvoje motivace ke čtení a zvýšení čtenářské gramotnostiK míči patří i kniha“, s účastí vybraných hráčů A týmu SK Slavia Praha a dalších významných sportovních osobností.
  • Zajímavé besedy a přednášky dotýkající se mnoha oblastí s řadou známých osobností (např. „Jak může sport pomáhat dobrým věcem“)
  • Možnost pro vaše žáky a pedagogy navštěvovat vybrané domácí zápasy zcela zdarma. Jedinou podmínkou je, že se musí vždy jednat o organizované skupiny minimálně 8 osob.
  • Prohlídky Slavia Museum a Slavia Tour se zasvěceným výkladem klubových legend.
  • Edukativní projekty např. nabídka pilotního projektu „2 x 45 minut“, v němž jsou žáci rozděleni do dvou skupin, z nichž jedna se věnuje pod vedením našich trenérů pohybovým aktivitám a druhá se zábavnou formou věnuje vzdělávání, ať již jde o cizí jazyk, historii či matematiku. Následně se po 45 minutách skupiny vymění.

V případě, že vás některá z výše uvedených nabídek zaujala a chcete se stát součástí společenství škol, s nimiž chceme aktivně v tomto projektu spolupracovat, napište nám na: csr@slavia.cz

Partnerské školy:

ZŠ Eden
Adresa: Vladivostocká 6, 100 00 Praha 10
Webová stránka: https://www.zseden.cz/

ZŠ Břečťanova
Adresa: Břečťanová 2919/6, 106 00 Praha 10
Webová stránka: https://www.zsbrectanova.cz/

ZŠ Kouzelné školky
Adresa: Kodaňská 54/10, 101 00 Praha 10 – Vršovice
Webová stránka: https://www.kouzelneskoly.cz/zs/