Newsletter | SK Slavia Praha
Více

Newsletter

Dne 25. května 2018 vstoupilo v účinnost Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (tzv. GDPR).

GDPR vzniklo se záměrem lépe chránit soukromí fyzických osob. Osobní údaje zákazníků zpracováváme i v rámci našich marketingových aktivit. Plně přitom respektujeme vaše práva a k plnění svých povinností přistupujeme maximálně zodpovědně. Informace a nová pravidla zlepšují vaše postavení a ochranu. Samozřejmě, pokud nebudete souhlasit se zněním našich aktuálních pravidel a informacemi, máte vždy možnost odběr Newsletteru ukončit v souladu s postupem popsaným v pravidlech.

  • Udělujete tímto souhlas platformě webcontent (Vlastník platformy je společnost WebMotion s.r.o.), se sídlem Růžová 972/1, Praha 1, IČ 24270377, zapsané u městského soudu v Praze, vložka 199397 (dále jen platforma WebContent) a společnosti SK Slavia Praha – fotbal a.s. se sídlem U Slavie 1540/2a, PSČ 100 00, Praha 10, IČ 639 99 609, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka B 3541 (dále jen „SK Slavia Praha“), aby ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zpracovávali vaši e-mailovou adresu.
  • E-mailová adresa bude zpracována za účelem zařazení do databáze pro zasílání slávistického newsletteru, ve kterém vám přinášíme aktuální informace z našeho klubu, soutěže o hodnotné ceny, informace o vstupenkách a zápasech.
  • Souhlas udělujete na zpracování po dobu 2 let, pokud tuto dobu neprodloužíte.
  • Zpracování osobních údajů je prováděno platformou WebContent a společností SK Slavia Praha, tedy správci osobních údajů, osobní údaje však pro tuto společnost mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. Poskytovatel marketingového softwaru WebContent
  2. Poskytovatel nástroje Google formuláře
  3. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době platforma WebContent a společnost SK Slavia Praha nevyužívá.
  • Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním e-mailu na adresu slavia@slavia.cz nebo odhlášením odběru newsletteru v dolní patičce newsletteru kliknutím na tlačítko Odhlásit/Unsubscribe. Zpětvzetí souhlasu bude mít za následek zastavení zasílání našeho newsletteru.
  • Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

- požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

- požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

- vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

- požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

- v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Přihlas se k odběru newsletteru právě teď a dostávej nejaktuálnější informace o tvém oblíbeném fotbalovém klubu.

Ve slávistickém newsletteru se můžete těšit na:

Aktuální informace
Informace o vstupenkách
Exkluzivní novinky z klubu
Soutěže o vstupenky
Soutěže o hodnotné ceny
Vždy ve vašem emailu