Víc než vstupenka | SK Slavia Praha
Více

Víc než vstupenka

Přidejte se k nám za hranice hřiště, přispět může jednoduše každý fanoušek!

Rok 2023 se pro Slavii stává přelomovým. Byť se klub už dlouhodobě angažuje v dobročinných aktivitách, letos své kroky směřuje ještě mnohem dál - „Za hranice hřiště“. Jedním z klíčových kroků bylo založení Nadačního fondu Slavie, na jehož podporu nyní mohou přispět i samotní fanoušci. „Zjistili jsme, že našim fanouškům není pomoc a podpora nejen charitativních aktivit cizí. Během otevřených tréninků, kde bylo možné koupí vstupenky přispět na Nadační fond Slavie, se podařilo získat 136 tisíc korun. A právě proto jsme se rozhodli dát lidem možnost přispět i při koupi vstupenek na zápasy nadstavbové části a na všechny další zápasy v nové sezoně,“ upřesňuje CSR manažerka Slavie Michaela Schejbalová.

Při online nákupu vstupenky na webu Ticketportalu je možné vybrat z několika přednastavených variant, přičemž příspěvek je čistě dobrovolný a jeho výše začíná na symbolických 10 korunách.

Veškeré získané prostředky půjdou na konto Nadačního fondu Slavie, který se zaměřuje nejen na charitativní aktivity. Jeho účelem je především poskytování podpory

  • zdravotnickým zařízením a vážně nemocným pacientům, zejména v oblasti onkologické léčby dětí a mládeže
  • v oblasti vzdělávání a sportování mládeže
  • v oblasti ochrany životního prostředí
  • při mimořádných událostech nebo živelních pohromách

„Nadační fond Slavie vznikl spojením dvou silných partnerů v oblasti dobročinných aktivit, v nichž máme za sebou řadu zkušeností. Nyní chceme posunout laťku výš a pomáhat cíleně, systematicky a strukturovaně, napříč Českou republikou. Aktuálně zpracováváme podrobnosti k jednotlivým oblastem podpory, abychom mohli vypsat první granty a zároveň už máme první silné příběhy, které brzy představíme veřejnosti,“ říká David Ocetník, předseda správní rady Nadačního fondu Slavie.

Více informací a podrobností o činnosti Nadačního fondu Slavie naleznete na webových stránkách fondu.