Lisa - Pardubský, Žežulka, Mareš, Schulz - Krejdl, Bucha, Král, Čermák - Badocha, M. Lauricella Střídání: Veselý, Vejvar, A. Lauricella, Vávra, Pek, Stropek

Branky: 35. Pardubský, 41. Žežulka

Juniorka: Tři body z Vysočiny

20.05.2018
V předposledním soutěžním duelu sezony 2017/18 zajížděla juniorka Slavie na Vysočinu, kde se utkala s domácí Jihlavou. Sešívaní vstřelili v každém poločase jeden gól a z Jihlavy vezou tři body za výhru 2:0.

Juniorka: Sešívaní podlehli Českým Budějovicím

14.05.2018
V předposledním zápase Juniorské ligy se Slavia utkala na Xaverově s Českými Budějovicemi. Už od 6. minuty sešívaní vedli díky trefě Pavla Buchy, hosté ale vývoj utkání otočili a zvítězili 2:1.

Juniorka: Jediný gól rozhodl o výhře Třince

07.05.2018
Juniorka Slavie přivítala na Xaverově Třinec. Sešívaní chtěli odčinit prohru na půdě Brna. Utkání s Třincem rozhodla jediná trefa z přímého kopu, kterou vstřelil hostující Ižvolt.